Oleje

Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Być może nie każdy zdaje sobie sprawę z leczniczego działania niektórych olejów, zwłaszcza tych, które są tłoczone na zimno. W zależności od produktu, pomagają one zadbać o organizm, walczyć z różnymi dolegliwościami, popracować nad kondycją skóry oraz poprawić nasze samopoczucie. Z tego też względu w Medpak, w kategorii ze zdrową żywnością nie mogło zabraknąć właśnie takich olejów, które są produktami wysokiej jakości, przygotowanymi z wyjątkową starannością oraz troską zarówno o kolor finalnego produktu jak i jego zapach. Surowce, jakie są wykorzystywane do przygotowania każdego z olejów tłoczonych na zimno są starannie selekcjonowane i przebadane tak, aby finalnie uzyskać preparat o właściwościach prozdrowotnych, który będzie bogaty w różnego rodzaju substancje dobroczynne dla organizmu. 

Szeroki asortyment naturalnych olejów tłoczonych na zimno

Dlatego też w naszym sklepie proponujemy wiele rodzajów olejów, z których każdy posiada swoje niepowtarzalne właściwości i z powodzeniem może zostać wcielony do codziennej, zbilansowanej diety, która pozwoli nam się cieszyć dobrym zdrowiem. Olej z ostropestu posiada udowodnione działanie zapobiegające chorobom wątroby. Z kolei olej z czarnuszki pozwala lepiej radzić sobie naszemu organizmowi z różnego rodzaju stanami zapalnymi, działa przeciwalergicznie i pozwoli mocno podbudować cały układ immunologiczny. Ważne właściwości ma nawet olej słonecznikowy, który być może jak nam dobrze znany- to bogactwo witaminy E, która jest uznawana za witaminę młodości oraz piękna. Ciekawą propozycję stanowi także olej z awokado, który zazwyczaj jest wytłaczany z miąższu tego owocu i zawiera szereg wartościowych substancji, między innymi kwasy omega 9, szereg minerałów i witamin, glutation oraz fitosterole. 

Eliksir zdrowia w postaci płynu

To właśnie tego rodzaju oleje często nazywane są eliksirami zdrowia, szczególnie jeśli chodzi o oleje tłoczone na zimno, a więc w temperaturze nie wyższej niż 70 stopni Celsjusza. W takich olejach bardzo często obserwujemy przewagę dobrych kwasów tłuszczowych nad tymi złymi, mają one mocniejszy i bardziej wyrazisty aromat, a co za tym idzie sprawdzą się także w kuchni jako doskonały dodatek do potraw. Niesamowity jest też ich aromat, który charakteryzuje się dużą intensywnością. Można się więc na nie zdecydować z różnych względów, zarówno zdrowotnych jak i smakowych. Dobierając produkty w tej kategorii mieliśmy na względzie ich jakość oraz różnorodność, dlatego z pewnością każdy znajdzie tutaj odpowiedni produkt dla siebie. 

Produkt dodany do ulubionych