Lista produktów według marki Now Foods

Now Foods jest jednym z liderów rynku suplementów diety już od roku 1968. Nawet w czasach, kiedy zdrowa żywności i naturalne suplementy nie były popularne, Now Foods nigdy nie zrezygnowało ze swojej misji – dostarczania konsumentom produktów wspomagających zdrowy tryb życia.

W latach sześćdziesiątych XX wieku przemysł suplementów zdrowotnych był w powijakach. W tych latach Elwood Richard założył niewielką sieć sklepów w rejonie Chicago w USA. Wiedza, którą zdążył nabyć w ciągu ponad 50 lat, procentuje po dziś dzień.

Marka Now Foods jest nadal rodzinnym biznesem, należącym do rodziny Richard. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek branży naturalnych suplementów i witamin. Lokalna firma rozrosła się do ogromnych rozmiarów, będąc teraz właścicielem wielu fabryk i centrów dystrybucyjnych na terenie całych Stanów Zjednoczonych i Kanady. Nowoczesne technologie i sztab doświadczonych ekspertów umożliwiają marce dostarczanie produktów najwyższej jakości.

Now Foods jest właścicielem portalu NOWledge, w którym szerzy świadomość ludzi na temat suplementów diety, ich działania, stosowania i korzyści, jakie zapewniają dla zdrowia. Marka podkreśla, że ich zadaniem było wspomaganie zdrowia swych konsumentów, zachowując przy tym rozsądne ceny produktów.

Integralną częścią firmy jest jej przyjazność dla środowiska. Now Foods zobowiązała się do prowadzenia swej działalności w odpowiedzialny sposób. Marka podejmuje wysiłki związane z ochroną naszej planety współpracując z wieloma fundacjami na rzecz ochrony środowiska.

Pokazano 1-35 z 278 pozycji
Produkt dodany do ulubionych