Lista produktów według marki Aliness - Medicaline

Medicaline jest polską firmą farmaceutyczną, która została założona w 2007 roku. Głównym celem Medicaline jest opracowywanie produktów najwyższej jakości.

Marka ta jest pionierem w kategorii suplementów diety w postaci kapsułek z roztworem. Za ich formułę odpowiada opatentowana technologia Licaps. Medicaline podkreśla, że jest zawsze przed konkurencją, jako iż jest właścicielem najnowszych technologii i rozwiązań w branży suplementów diety.

Medicaline stawia sobie za cel uświadamianie konsumentów w temacie zdrowej diety, stylu życia i odpowiedniej suplementacji. Polska firma wspiera zdrowie swoich klientów poprzez wytwarzanie produktów najwyższej jakości z najlepszych surowców.

Polska marka dba również o środowisko naturalne. Żaden z produktów firmy nie zawiera GMO – Genetycznie Modyfikowanych Organizmów. Wszystkie preparaty i suplementy Medicaline stworzone są ponadto ze składników pochodzenia naturalnego – bez dodatku sztucznej chemii.

Medicaline jest laureatem wielu nagród w dziedzinie medycznej, takich jak Inspiracje Roku 2014, Złota Pieczęć Natury 2013 oraz Złoty Krokus 2013. Marka może ponadto pochwalić się certyfikatami HACCP oraz AGROBIOTEST.

Rodzima firma posiada także własny dział rozwoju, w którym nad nowymi technologiami i recepturami pracują wybitni i doświadczeni specjaliści.

W ofercie Medicaline znajdują się suplementy diety linii Aliness, Anvition, My Beauty System, ManForte, FemiForte, Medica, Aliness Natura oraz 42 Vital. Oprócz rynku suplementów diety, firma działa też na rynku leków szpitalnych.

Pokazano 1-35 z 150 pozycji
Produkt dodany do ulubionych