Lista produktów według marki Etja

Olejki eteryczne stają się w ostatnich latach coraz popularniejsze. Na rynku pojawia się wiele ich wariantów zapachowych, dlatego każdy zainteresowany z pewnością znajdzie coś dla siebie. Co za tym idzie, producenci decydują się także na tworzenie kolejnych modeli dyfuzorów, które można będzie dopasować do danego wnętrza. 

Jednak do czego właściwie olejki mogą posłużyć? Przede wszystkim dzięki nim powietrze w pomieszczeniu, w którym umieszczony jest dyfuzor, staje się dużo bardziej nawilżone, co pozytywnie wpływa na stan zdrowia domowników. Olejki eteryczne mogą również pomagać w leczeniu lub po prostu dobrym odpoczęciu po ciężkim dniu. Dostępne są takie, które np. wspomagają udrożnienie dróg oddechowych podczas infekcji lub uśmierzają ból głowy. Oczywiście dodatkowym atutem jest to, że po całej przestrzeni rozchodzi się przepiękny zapach. 

Jeśli więc olejki są wdychane razem z powietrzem i oddziałują w pewien sposób na organizm, należy zadbać o to, by miały dobry skład.

Etja.

Etja jest polską firmą, która powstała w 1991 roku. Powstała z miłości do naturalnych olejów i opiera się na wiedzy specjalistów, mających na co dzień do czynienia z aromaterapią. Producentom zależy przede wszystkim na tym, by klienci w pełni mogli im zaufać i cieszyć się dobrocią natury zamkniętą w produktach Etja. Dlatego składniki sprowadzane są z wielu zakątków świata, szczególnie z miejsc, gdzie środowisko jest czyste i warunki do wzrostu roślin są odpowiednie. Te destynacje to między innymi: Rosja, Australia, Francja, Włochy, Afryka oraz Indonezja. Oczywiście w składach kosmetyków znaleźć można także typowo polskie składniki.

Najwyższa jakość.

Firma bardzo dba, by konsumenci mieli pewność, że produkty są w pełni naturalne i bezpieczne dla każdego rodzaju skóry. Są przebadane dermakologicznie i spełniają wszelkie europejskie normy jakości (np. karty bezpieczeństwa oraz warunki IFRA). Ponadto Etji została zarejestrowana na liście CPNP zgodnie z wymaganiami Parlamentu Europejskiego.

Produkty flagowe.

W przypadku tej marki są to zdecydowanie wspomniane wcześniej olejki eteryczne. Są stuprocentowo naturalne, pozyskiwane metodami destylacji, wyciskania lub chemicznej ekstrakcji. Olej to esencja każdej rośliny, dlatego stanowi wszystko to, co w niej najlepsze. Olejki eteryczne Etja charakteryzują się ponadto przepięknym doborem zapachów. W każdym z produktów jest jedna dominująca nuta, dlatego z łatwością można odnaleźć tę ulubioną.

Asortyment.

Firma Etja poza olejami eterycznymi produkuje także:

  • oleje do skóry,
  • oleje zapachowe,
  • mydła naturalne,
  • masła roślinne,
  • akcesoria kosmetyczne. 
Pokazano 1-15 z 15 pozycji
Produkt dodany do ulubionych