Lista produktów według marki iUNIK

iUNIK to koreańska marka kosmetyczna, która do produkcji swoich artykułów pielęgnacyjnych używa wyłącznie naturalnych hipoalergicznych składników. Nazwa firmy jest skrótem od „Ideal Unique Natural Ingredients Knowhow”, czyli hasła, które jest jednocześnie misją producenta, polegającą na zapewnianiu najlepszych rozwiązań poprzez ciągłe badania i wprowadzanie innowacji. Wszystkie kosmetyki marki produkowane są w Korei, skąd gotowe produkty są dystrybuowane do wielu krajów na całym świecie.

Czym wyróżniają się kosmetyki iUNIK?

iUNIK to marka, która podważyła wartość kosmetyków zawierających dużą ilość składników, zapakowanych w designerskie kolorowe pojemniki. Zwróciła również uwagę na fakt, że nasza skóra nie potrzebuje wieloetapowej pielęgnacji złożonej z kremów, toników, mgiełek i wielu innych produktów o małej pojemności i wysokiej cenie. Zamiast tego koreańska firma kosmetyczna iUNIK postawiła na pełen minimalizm w każdym z tych aspektów. Jej artykuły to zapakowane w proste pudełka i pojemniki receptury oparte na naturalnych składnikach w nieprzesadzonej ilości. Dzięki nim codzienna pielęgnacja ulega uproszczeniu i zajmuje mniej czasu, a nasza skóra może otrzymać wszystko i tylko to, co jest jej potrzebne do zdrowego i pięknego wyglądu. Kosmetyki wyróżniają się również dużą pojemnością i przystępną ceną w stosunku do ich jakości. 

Jakie kosmetyki znajdziemy w ofercie marki iUNIK?

Kolekcje kosmetyków iUNIK dedykowane są konkretnym typom cery oraz konkretnym działaniom. W ofercie znajdziemy tonery, sera i kremy przeznaczone do pielęgnacji skóry suchej, problematycznej, tłustej i mieszanej. Możemy wybierać produkty również na podstawie efektów, jakie gwarantują. Czekają na nas wtedy kosmetyki nawilżające, przeciwstarzeniowe, odżywcze, rozjaśniające i kojące. W ich składach znajdziemy naturalne, znane ze swoich pozytywnych właściwości składniki, takie jak kwas hialuronowy, propolis czy śluz ślimaka. Co ważne, wszystkie te substancje występują w kosmetykach iUNIK w naprawdę dużym stężeniu, co daje nam gwarancję skuteczności działania i wysokiej jakości produktów. 

Kosmetyki od iUNIK to odpowiedź na potrzeby wszystkich, którzy od produktów pielęgnacyjnych oczekują czystych, wartościowych składów, bezpieczeństwa stosowania oraz skuteczności. Ich sera, kremy, tonery i artykuły oczyszczające to preparaty złożone z minimalnej ilości składników dla maksymalizacji efektów i usprawnienia rutyny pielęgnacji skóry. Docenią je również wszystkie panie, które zwracają uwagę na korzystny stosunek jakości, pojemności i ceny. 

Pokazano 1-13 z 13 pozycji
Produkt dodany do ulubionych