Alpine SleepSoft zatyczki do uszu do spania

Zatyczki do uszu Alpine SleepSoft mają średnie tłumienie (SNR) 25 dB. Oznacza to, że zakłócające hałasy środowiskowe są stłumione. Jednak nadal będziesz słyszał znacznie głośniejsze odgłosy. Oczywiście usłyszysz je mniej głośno. Wciąż słychać dźwięki, takie jak budzik, dzwonek do drzwi lub dzieci.

Więcej szczegółów

53,89 zł

Sprzedano: 46 szt.?Ten produkt w ciągu ostatnich 90 dni
kupiło 44 osób

Alpine Hearing Protection

ALP859

Towar dostępny

Inne warianty

 • Zatyczki do uszu WokSafe przeznaczone dla osób pracujących w miejscach narażonych na głośną pracę maszyn. Chronią słuch do 27 dB, ale pozwalają słyszeć takie dźwięki jak sygnał ostrzegawczy, a dzięki dołączonemu sznurkowi można je nosić na szyi.
  W magazynie
 • Specjalne filtry akustyczne w zatyczkach do uszu SwimSafe zapewniają, że wszystkie dźwięki otoczenia pozostają słyszalne, jak to tylko jest możliwe. Te unikalne filtry zapewniają słyszalność rozmów. Mały kanał w filtrach zapobiega poczuciu izolacji, a kształt stoperów słuchu zapobiega przedostawaniu się wody do uszu.
  W magazynie
 • Wysokiej jakości filtry akustyczne w stoperach PartyPlugs redukują głośność muzyki do bezpiecznego poziomu. Twoje wrażenia muzyczne oraz jakość dźwięku pozostają nadal bardzo dobre. Oczywiście możesz rozmawiać ze znajomymi. Nosząc zatyczki do uszu PartyPlug, gdy wychodzisz, zapobiegasz tym irytującym hałasom w uszach. Poza tym zatyczki do uszu są ledwo widoczne.
  W magazynie
 • Alpine Clean w sprayu jest wygodnym środkiem do czyszczenia i dezynfekcji. Można go używać do czyszczenia środków ochrony słuchu, takich jak zatyczki do uszu i nauszniki. Regularne czyszczenie zatyczek do uszu wydłuża ich żywotność.
  W magazynie

Alpine SleepSoft zatyczki do uszu do spania


Unikalne cechy stoperów SleepSoft

- Wyjątkowo miękki filtry pozwalający na spanie na boku

- Poręczne i kompaktowe pudełeczko do przechowywania stoperów

- Minigrip - poręczny uchwyt ułatwia zdejmowanie zatyczek do uszu.

- Można je nosić przez całą noc

- Nadają się również do bezdechu, chrapania w czasie ciąży

- Bez silikonu

- Wielokrotnego użytku

Ile dźwięków wyciszają zatyczki do uszu Alpine Sleepsoft?

Wkładki do uszu Alpine SleepSoft mają średnie tłumienie (SNR) 25 dB. Oznacza to, że zakłócające hałasy otoczenia są stłumione. Jednak nadal będziesz słyszeć znacznie głośniejsze odgłosy. Oczywiście usłyszysz mniej głośno. Wiele osób łatwiej zasypia podczas noszenia wkładek i budzi się mniej łatwo. Odgłosy, takie jak budzik, dzwonek do drzwi lub dzieci, mogą być nadal słyszalne.

Minigrip

Zatyczki do uszu SleepSoft mają teraz unikalną końcówkę Minigrip. Ten poręczny uchwyt ułatwia zdejmowanie zatyczek do uszu. Minigrip jest mały, niepozorny i wykonany z miękkiego materiału. Oznacza to, że nawet podkłady boczne nie będą przeszkadzać w podczas snu.

Chrapanie

Chrapanie może być bardzo głośna, a nawet przekraczać 95 dB. To jest tak głośne jak koncert popowy! Pomimo użycia zatyczek do uszu, prawdopodobnie nadal będziesz słyszeć tego rodzaju chrapanie. Nie ma znaczenia, które zatyczki do uszu używasz.

W przypadku, gdy chcieliby Państwo uzyskać możliwie najwyższą redukcję hałasu, radzimy udać się do lokalnego specjalisty od pielęgnacji uszu w celu wykonania niestandardowych wkładek do uszu. Ich zaletą jest to, że mają idealne dopasowanie, ponieważ są dokładną kopią kanału słuchowego i całkowicie zamyakją uszy.

W jaki sposób zatyczki do uszu nie całkowicie blokują wszystkie odgłosy?

Przewodzenie dźwięku odbywa się na dwa sposoby: przez powietrze i przez kość. Nasza czaszka odbiera także wibracje dźwiękowe. Nazywa się to przewodnictwem kostnym. Poprzez przewodzenie kostne nasza błona bębenkowa wibruje, dzięki czemu odbieramy dźwięk; możemy to usłyszeć. Dlatego dźwięk nigdy nie może zostać całkowicie zablokowany, tylko poprzez zablokowanie kanału słuchowego.

Rewolucyjny model zatyczki do uszu

Dwadzieścia lat doświadczenia pozwoliło firmie Alpine opracować doskonały nowy model wkładek do uszu. Niezwykle przemyślany i wszechstronnie przetestowany kształt zatyczek do uszu zapewnia naturalne, płaskie wchłanianie i doskonałe dopasowanie.

AlpineAcousticFilters ™ - Unikalny system filtrów

Specjalne filtry akustyczne w wkładkach dousznych SleepSoft zmniejszają uciążliwy i szkodliwy hałas, który utrudnia spokojny sen. Chrapanie i hałas otoczenia są blokowane,dzięki temu większość osób może łatwiej zasnąć i cieszyć się nieprzerwanym snem. Specjalne filtry zapobiegają poczuciu izolacji od świata zewnętrznego. Dźwięki budzika, dzwonka do drzwi, alarmu lub płaczącego dziecka są wystarczająco słyszalne. Wkładki do uszu SleepSoft są bardzo odpowiednie do użytku w domu, podczas nauki lub podczas pobytu w hotelu lub na kempingu.

Czy wkładki do uszu SleepSoft mają maksymalne tłumienie?

Wkładki do uszu SleepSoft mają średnie tłumienie (SNR) 25 dB. Niepokojące dźwięki będą tłumione przez te zatyczki do uszu, dlatego zasypianie będzie łatwiejsze i zapobiegną zbyt szybkiemu obudzeniu. Nadal będzie można usłyszeć część otoczenia, na przykład nadal będziesz w stanie usłyszeć alarm lub swoje dzieci.

Materiał AlpineThermoShape™ - super miękki

Specjalna konstrukcja wkładek do uszu SleepSoft zapewnia dodatkowe tłumienie hałasu i bardzo wygodne dopasowanie. Wynika to z wyjątkowego materiału AlpineThermoShape, innowacji firmy Alpine. Materiał ten dopasowuje się do kształtu Twoich uszu, dzięki czemu wkładki do uszu idealnie pasują. Nie ma poczucia nacisku na twoje uszy. ATS nie zawiera silikonu, przez co nie wywołuje reakcji alergicznych.

Filtry miękkie - Wyjątkowo wygodne

SleepSoft to jedyne na rynku wkładki douszne do spania z super miękkimi filtrami, które pozwolą ci spać jak kłoda.

Kanał wentylacyjny

Zatyczki Alpine SleepSoft posiadają również otwór wentylacyjny, który zapobiega poceniu się kanału słuchowego podczas noszenia zatyczek. Dzięki temu w odróżnieniu od zwykłych zatyczek ucho podczas spania nie zatyka się woskowiną.

Długość życia i czyszczenie

Żywotność zatyczek do uszu zależy od częstotliwości użytkowania. Czyszczenie zatyczek do uszu spowoduje wydłużenie żywotności. Zatyczki do uszu można myć letnią wodą z mydłem oraz Alpine Clinner Spray

Wartości tłumienia Alpine SleepSoft

Częstotliwość HzŚrednie tłumienie dBOdchylenie standardowe dBZakładana ochrona w dB (APV)
6325,02,422,6
12528,03,824,2
25027,65,522,1
50026,73,324,1
100027,43,324,1
200030,14,325,8
400031,34,926,4
800023,84,619,2

Zawartość opakowania

- Dwa uniwersalne termoplastyczne ochraniacze słuchu

- Dwa filtry akustyczne

- Plastikowy futerał

Dodatkowe informacje

Wymiary: 10 x 8 x 2 cm

Materiał: AlpineThermoShape™

Kolor: Biały

Ze względu na fakt, że stopery wkładamy głęboko w kanał słuchowy należą do produktów higienicznych. Dostarczane są w zaplombowanym opakowaniu i zgodnie z art. 38 Ustawy o Prawach Konsumenta nie podlegają zwrotowi.

Darmowa dostawa

Przy zamówieniach powyżej 199 zł oferujemy dostawę gratis!

Rodzaje dostawyPrzedpłataPobranieCzas dostawy
Kurier InPost12,99 zł17,991 - 2 dni robocze
Paczkomaty InPost9,99 zł-1 - 2 dni robocze
Kurier Pocztex489,99 zł-1 - 2 dni robocze
Poczta Polska - list polecony ekonomiczny6,99 zł-3 - 5 dni robocze
Odbiór w punkcie - Poczta Polska, Żabka, Orlen8,99 zł-2 - 3 dni roboczych
Paczka w Ruchu6,99 zł-3 - 5 dni robocze
Odbiór osobisty
(Kraków, ul. Lenartowicza 7/1)
0 zł0 zł1 - 2 dni robocze
Kurier GLS
(Wysyłka zagraniczna do wszystkich krajów Unii Europejskiej!)
29,99 zł-2 - 10 dni robocze

Pytania i odpowiedzi