Prima Test ciążowy strumieniowy - 1 sztuka

Prima
PRIMA9106046

Prima Test ciążowy strumieniowy na obecność hCG w moczu. Domowy test jednorazowego użytku. Wyrób do samokontroli o każdej porze dnia. Precyzyjny i szybki test umożliwia uzyskanie wyniku już w ciągu 3 minut.

Towar dostępny
7,31 zł

Zamów teraz aby otrzymać w środę, 19.06

O produkcie

Test ciążowy strumieniowy

Test ciążowy strumieniowy na obecność hCG w moczu jest szybkim testem ciążowym, który łatwo można wykonać samodzielnie. Test wykrywa obecność gonadotropiny kosmówkowej (hCG) już przy stężeniu 10 mIU/ml, która pojawia się w moczu już we wczesnej fazie ciąży. Wyrób przeznaczony jest do diagnostyki in vitro, wyłącznie do użytku zewnętrznego. Wyrób medyczny do samokontroli. Wiarygodności testu wynosi 99%, wynik już po 3 minutach. Po wykonaniu testu nie należy podejmować żadnych działań o charakterze medycznym bez uprzedniej konsultacji z lekarzem.

Test strumieniowy nie wymaga zbierania moczu.

Sposób użycia:

Tuż przed wykonaniem badania należy otworzyć foliową kopertkę przez jej rozdarcie. Z kopertki wyciągnąć test strumieniowy (środek pochłaniający wilgoć należy wyrzucić do domowych śmieci). Zdjąć nasadkę i skierować końcówkę testu pod strumień moczu na co najmniej 10 sekund. Można również zebrać mocz do suchego i czystego naczynia i zanurzyć w nim na co najmniej 10 sekund samą końcówkę testu. Po wyjęciu końcówki testu z badanego moczu nałożyć z powrotem nasadkę i umieść test na poziomej powierzchni tak, aby widoczne były obydwa okienka testu. Obserwować przemieszczanie się badanej próbki moczu przez strefę testową T i kontrolną C testu. Odczekać, aż w okienkach pojawią się barwne prążki. Wynik testu odczytać po czasie 3 minutach od momentu zanurzenia końcówki testu w moczu.

Ważne informacje:

Wyrób medyczny do diagnostyki in vitro. Wyrób do samokontroli. Posiada oznaczenie CE 0197. Etykieta, Instrukcji obsługi i interfejs użytkownika w języku polskim. Deklaracja zgodności UE. Przed przystąpieniem do badania należy zapoznać się z ulotką. Po otwarciu saszetki foliowej należy niezwłocznie przeprowadzić badanie. Test jednorazowego użytku, wyrzucić po użyciu. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić przed światłem i wilgocią.

Informacje podstawowe
Zawartość opakowania
1 sztuka
Dla kogo
Dla kobiet
Opinie użytkowników (0)
Masz ten produkt?
Oceń Prima Test ciążowy strumieniowy - 1 sztuka i pomóż innym w wyborze
Wyczyść filtry, aby zobaczyć wszystkie opinie

@CUSTOMER_NAME@

@VERIFY_PURCHASE@
☆☆☆☆☆ ★★★★★
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_TITLE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_IMAGES@
@COMMENT_VIDEOS@
Czy ta opinia była pomocna? Tak @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ Nie @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Zgłoś jako obraźliwe Napisz komentarz

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

Tak @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ Nie @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Zgłoś jako obraźliwe Odpowiedź

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

Tak @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ Nie @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Zgłoś jako obraźliwe Odpowiedź
Loading...