Lista produktów według marki Green Pasture

Green Pasture Products jest firmą rodzinną z siedzibą w O'Neill w stanie Nebraska. Została założona przez małżeństwo Dave'a i Barbarę Wetzel. Początkowo kariera małżonków nie wskazywała na to, by mieli zająć się podobną działalnością. Dave pracował na etacie w przemyśle stalowym, jednak wtedy Wetzelowie postanowili przenieść się bliżej ziemi. Znaleźli odpowiednią farmę i przedstawiciela zorientowanego w zakresie rolnictwa rozpoczęli pracę w gospodarstwie mlecznym opartym na bazie trawy. Starania zaczynających swoją przygodę z rolnictwem szybko zaowocowały, a praca małżonków została dostrzeżona przez okolicznych rolników.

Niedługo po tym Dave zetknął się z informacjami o doktorze Westonie A. Price i oleju o wysokiej zawartości witamin. Naukowiec w swojej pracy pisał o oleju maślanym wysokotłuszczowym, który można uzyskać w sytuacji, gdy krowy pasą się na szybko rosnącej zielonej trawie. Doktor price zbadał właściwości i zdrowotne korzyści oleju maślanego, a wyniki jego badań popchnęły małżeństwo do stworzenia tego, co nazywają skoncentrowanym olejem maślanym.

Dobroczynna moc oleju

Poznawszy wyniki badań doktora Price'a, Wetzelowie w 2003 roku poświęcili gospodarstwo stworzeniu korzystnych warunków do tworzenia i dalszego udoskonalania oleju maślanego. Kiedy odkryli również wyniki badań, które dowiodły poprawy zdrowia zębów i zdrowia fizycznego dzięki połączeniu oleju maślanego z tranem z wątroby dorsza. To połączenie dało niezwykłą synergię energetyczną, która przyczyniła się do rozbudowania oferty Green Pasture Products. Rozszerzenie linii produktów o fermentowane oleje z dorsza i oleju z wątróbek nastąpiło w roku 2007.

Aktualnie Green Pasture Products to ponad 25 rożnych produktów bogatych w składniki odżywcze. Należą do nich oleje z dorsza i skrawków, koncentrat oleju z masła, a także wiele innych. jednakże Green Pasture Products to nie tylko wyjątkowa jakość produktów - to również bardzo indywidualne podejście do oferowanej linii suplementów diety. Proces produkcji monitorowany jest na każdym etapie, a najważniejszym wyznacznikiem, jakim kierują się właściciele, jest troska o to, by produkty były naturalne. Niezależnie od tego czy surowce są pozyskiwane od innych dostawców, czy też wytwarzane na miejscu, każde z nich charakteryzują się najwyższą jakością. To natomiast zaowocowało otrzymaniem certyfikatu Marine Stewardship Council dla oleju z wątroby dorsza.

Produkty Green Pasture Products to suplementy diety służące ogólnej poprawie zdrowia oraz wyglądu zewnętrznego.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji
Produkt dodany do ulubionych