Lista produktów według marki Grinday

Grinday to polski producent suplementów diety, opartych na naturalnych, certyfikowanych składnikach. Marka stawia na nowoczesne podejście do konsumentów, oczekujących wyłącznie wysokiej jakości, bezpiecznych produktów oraz pełnej transparentności procesów produkcyjnych, dlatego informacje na temat swoich artykułów, sposobu ich produkcji, badań, kontroli i certyfikacji udostępnia publicznie na stronie swojego przedsiębiorstwa. 

Sprawdzone receptury i naturalne składniki

Wśród suplementów diety marki Grinday znajdziemy między innymi preparaty wspierające pamięć i koncentrację, poprawiające wygląd włosów i paznokci, przyspieszające spalanie tłuszczu oraz polepszające samopoczucie. Ich skuteczność opiera się na sile synergii, czyli odpowiednim połączeniu dobrze znanych składników w sposób, który pozwala na osiągnięcie maksymalnie pozytywnych rezultatów. Grinday korzysta ze sprawdzonych, unikalnych receptur, które są efektem długotrwałych badań i obserwacji ekspertów. W każdym preparacie znajdziemy wyłącznie naturalne, zdrowe składniki, które gwarantują bezpieczeństwo stosowania nawet w długoterminowej perspektywie. 

Gwarancja bezpieczeństwa

Produkty firmy Grinday zawierają w swoim składzie wyłącznie naturalne, doskonale sprawdzone, certyfikowane składniki o przebadanym i udowodnionym działaniu. Producent dba nie tylko o ich najlepsze pochodzenie i najwyższą jakość, ale także o warunki przetwarzania spełniające standardy zgodne z HACCP, z kodeksem dobrej praktyki higienicznej GHP oraz dobrej praktyki produkcyjnej GMP. Gotowe suplementy są z kolei poddawane rygorystycznym badaniom mikrobiologicznym, sprawdzającym je pod kątem zawartości wszelkich substancji toksycznych, takich jak metale ciężkie czy wielopierścieniowe węglowodory aromatyczne. Wszystkie testy produktów Grinday przeprowadzane są przez laboratoria J.S. Hamilton Poland S.A - renomowany organ, który jest liderem w profesjonalnej analizie i ocenie wszelkich produktów spożywczych. 

Suplementacja naturalnych wyciągów roślinnych, witamin i minerałów powinna być oparta na doskonałej jakości produktach, skomponowanych w sposób umiejętny z najdoskonalszych składników ekologicznego pochodzenia. Tylko wtedy możesz mieć pewność, że dostarczasz swojemu organizmowi tego co najlepsze, w bezpiecznej formie i ilości, która najlepiej służy Twojemu zdrowiu. Wybierając produkty Grinday stawiasz na naturalne, sprawdzone i skrupulatnie przetestowane receptury, gwarantujące skuteczność i pełne bezpieczeństwo długotrwałego stosowania. 

Pokazano 1-8 z 8 pozycji
Produkt dodany do ulubionych