Kategorie
Cena
Postać
Nie zawiera
Cechy specjalne
Filtruj
Promocja Jarrow Formulas
Tickless
Universal
Nutrend

Lista produktów marki Igennus

(liczba produktów: 19)

Pokazano 1-19 z 19 pozycji
Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Igennus

Igennus jest firmą, która swoją działalność rozpoczęła w 2004 roku dzięki swojemu założycielowi, doktorowi Jav Nazemi PhD. Jest to brytyjska marka farmaceutyczna, która specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości suplementów diety. Od samego początku szereg innowacyjnych badań zaowocował opracowaniem preparatów, które posiadają w swoim składzie całkowicie naturalne kwasy tłuszczowe omega-3, ale w formie, która wykazuje najbardziej skuteczne działanie w ludzkim organizmie. 

Naturalne suplementy diety z kwasami tłuszczowymi

To właśnie wokół kwasów tłuszczowych omega-3 koncentruje się główny profil działalności marki. W zaproponowanych przez nich preparatach składnik ten występuje w postaci substancji EPA, czyli kwasu eikozapentaenowego o wysokiej czystości, który został oczyszczony z dobrze nam znanych kwasów DHA dokozaheksaenowych. Najnowsze wyniki badań pokazują, że kwasy DHA są co prawda elementem budulcowym organizmu, ale to jeden z ich składników, EPA odpowiada za szereg najważniejszych funkcji, jakie w istocie pełnią. Dlatego też Igennus jako jedna z pierwszych firm, na podstawie badań naukowych stworzyła suplementy, w których substancja EPA została odpowiednio przygotowana, dzięki molekularnej jej destylacji z DHA. Dzięki takiemu procesowi jej oczyszczania, może być wprowadzana do organizmu w formie suplementu, a co ważne została stworzona po to, aby osiągać największą możliwą skuteczność w leczeniu rozlicznych chorób. Dzięki temu marka ta stała się popularna i ceniona przez konsumentów. 

W pełni naturalne substancje, które mają wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie

Już na podstawie powyższych informacji można stwierdzić, że Igennus jest marką innowacyjną, która opiera swoje działania oraz wprowadzane produkty na rzetelnej wiedzy, którą pozyskuje w dużej mierze także z własnych badań. Wysoka jakość oferowanych produktów leży jednak także w ich naturalnych charakterze, co również warto podkreślić. Osobne preparaty są dedykowane dla osób dorosłych i osobne dla dzieci. Specjalne suplementy są natomiast dedykowane dla osób, które są wegetarianami lub też weganami- pozyskiwane kwasy tłuszczowe są w tych preparatach pochodzenia roślinnego, co stanowi zamiennik dla oleju rybiego. Na dzień dzisiejszy wszystkie produkty, jakie ma w swojej ofercie marka nie zawierają GMO, laktozy, drożdży, glutenu ani też nabiału. Z powodzeniem każdy może je wdrożyć do swojej diety. Dodatkiem do kuracji opartej o kwasy EPA mogą być inne produkty, które wspierają ich działanie, które także znajdziemy w ofercie marki. 

Loading...