Kategorie
Cena
Postać
Nie zawiera
Cechy specjalne
Filtruj
Tickless
Universal
Promocja Isntree
Nutrend

Lista produktów marki Invex Remedies

(liczba produktów: 17)

Pokazano 1-17 z 17 pozycji
Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Invex Remedies to polski producent, który rozpoczął swą działalność w 2011 roku w Kielcach. Invex Remedies bazuje na technologiach opracowanych w Jednostce Innowacyjno-Wdrożeniowej INWEX. Jej założycielem i ekspertem jest Stanisław Szczepaniak – wybitnej klasy chemik, który odpowiada za skład i formułę wszystkich preparatów z oferty marki. Szczepaniak może pochwalić się utworzeniem ponad 150 patentów.

Invex Remedies jest producentem i dystrybutorem dermokosmetyków i suplementów diety. Produkty kieleckiej marki bazują na składnikach o właściwościach odmładzających, regenerujących i pielęgnujących ciało i  organizm. W skład suplementów Invex Remedies wchodzą takie składniki, jak platyna, monoatomowe złoto, srebro czy organiczny krzem.

Suplementy oraz kosmetyki Invex Remedies są oparte na innowacyjnej technologii monojonowej. Polega ona na rozdrabnianiu struktur takich minerałów, jak platyna, złoto i srebro, do postaci pojedynczych jonów (stąd nazwa – monojonowa). Rozbicie struktur umożliwia przenikanie tych pierwiastków w głąb komórek. Firma szczyci się, że używane przez nią cząsteczki są dziesięciokrotnie mniejsze niż używane przez konkurencję, a dzięki temu lepiej się wchłaniają.

Marka została uhonorowana wieloma nagrodami i wyróżnieniami, przyznawanymi na targach wynalazczych. Świetne recenzje zawdzięcza ogromnemu doświadczeniu jej założyciela, nowoczesnemu laboratorium i liniom produkcyjnym. Celem kielczan jest dzielenie się wiedzą, doświadczeniem, rezultatami badań oraz osiągnięciami z użytkownikami kosmetyków i suplementów diety marki Invex Remedies.

Loading...