Lista produktów według marki Philips

Zdobycze technologii.

W ostatnich latach cała dziedzina technologiczna bardzo się rozwinęła. Każdego dnia powstają nowe firmy, tworzą się kolejne pomysły na to, jak uprawnić i ułatwić wykonywanie niektórych czynności, czy po prostu jak podnieść wygodę i komfort życia. Dotyczy to każdej sfery, właściwie w każdej z nich co chwilę pojawia się nowe urządzenie lub gadżet, który w mniejszym lub większym stopniu podoba się konsumentom. Marki starają się, by wszystkie nowinki były głośno reklamowane, a wszystko po to, by pozyskać jak najszersze grono odbiorców, a dzięki temu później i klientów. Nie można się dziwić, konkurencja jest tak duża, że by utrzymać się na stałe w świadomości konsumentów, trzeba naprawdę mocno się starać. Już niejednej firmie nie udało się osiągnąć zamierzonego celu, nawet jeśli produkty były dobre i sprawdzały się. Dzieje się tak, ponieważ w momencie, gdy ludzie zaufają danemu producentowi, a jego rzeczy sprawdzają się, niechętnie decydują się na jakąś inną markę, szczególnie na taką, której nie znają.

Philips. 

Tej firmy z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. To tytan na rynku technologicznym. Stwarza produkty przeznaczone dla każdego i mieszczące się w każdej sferze życia codziennego. Historia marki sięga końca XIX wieku, co w dziedzinie elektroniki jest ogromnym osiągnięciem. Philips powstał w roku 1891 w Holandii. Nazwę wziął od nazwiska właściciela - Gerarda Philipsa i jego ojca Frederika. Przedsiębiorstwo zaczęło od produkcji żarówek z włókna węglowego, ale także innych drobnych sprzętów elektronicznych. 

Od tamtego momentu Philips jest pionierem, jeśli chodzi o technologię. To właśnie ta firma wynalazła między innymi: kasę magnetofonową, konsolę do gier, czy płytę kompaktową (we współpracy z Sony). Produktów Philips i ich rodzajów nie sposób jest zliczyć. Jednak dzielą się one na kilka kategorii, tworzących odrębne spółki.

 • Philips Consumer Lifestyle,
 • Philips Lighting,
 • Philips Healthcare. 

Philips Healthcare.

Ta gałąź została poświęcona w całości zdrowiu człowieka. Rozwinęła się do gigantycznych, wręcz globalnych rozmiarów. Urządzenia Philips są używane nie tylko przez osobny prywatne na co dzień, ale także we wszelkich placówkach świadczących pomoc i opiekę zdrowotną (kliniki, szpitale, przychodnie itp.). Działów, którymi zajmuje się Philips Healthcare jest mnóstwo, jednak warto wymienić chociaż kilka z nich:

 • dentystyka, 
 • mammografia,
 • medycyna ratunkowa i resuscytacyjna,
 • monitorowanie pacjentów,
 • opieka nad matką i dzieckiem,
 • radiografia,
 • rezonans magnetyczny,
 • tomografia komputerowa.

Produktami, które mogą być szczególnie bliskie na co dzień, są oczywiście te z działu dla matki i dziecka. Zawierają się w nim np. laktatory, czy wkładki laktacyjne. Również akcesoria do higieny jamy ustnej są bardzo szeroko wykorzystywane. Są to np. różnego rodzaju elektryczne szczoteczki do zębów. 

Pokazano 1-35 z 57 pozycji
Produkt dodany do ulubionych