Kategorie
Cena
Postać
Nie zawiera
Cechy specjalne
Filtruj
Dzień Matki
Odstraszacze owadów
Promocja Intenson
Kremy przeciwsłoneczne
Nutrend

Lista produktów marki Pierpaoli

(liczba produktów: 39)

Pokazano 1-36 z 39 pozycji
Pokazano 1-36 z 39 pozycji

Marka Pierpaoli tworzy kosmetyki i środki czyszczące, które są dobrym rozwiązaniem dla całej planety - zarówno dla ludzi jak i dla środowiska naturalnego. To propozycje produktów na bazie składników płynących z natury, które dodatkowo nie mają szkodliwego wpływu na ekosystem. Pierpaoli inwestuje w badania, a także rozwój technologii, która pozwala jeszcze lepiej wykorzystywać naturalne surowce, z których warto czerpać. Jednocześnie, podczas wytwarzania wszelkich preparatów bardzo mocno skupia się na tym, aby w jak najmniejszy sposób ingerować w środowisko naturalne. Dlatego też wytwarzane kosmetyki są bezpieczne i powinny być odpowiednie nawet dla alergików. 

Ciągłe podwyższanie standardów

Marka rozpoczęła swoją działalność już w 1939 roku, kiedy to Armando Pierpaoli zaczął wytwarzać środki czyszczące oraz środki pielęgnacyjne, które z czasem zaczęły być przede wszystkim dystrybuowane w hotelach, co stało się specjalizacją koncernu. Już w 2005 roku Pierpaoli zaczęło podążać w stronę produktów ekologicznych i organicznych stając się firmą bardziej świadomą, odpowiedzialną i godną zaufania. W 2017 roku firmie udało się uzyskać certyfikaty ISO 9001 i ISO 22716, a ich produkty znalazły odbiorców nie tylko we Włoszech, ale i w innych państwach europejskich. Wzrosła też rozpoznawalność tej marki, a co za tym idzie, zaczęły zyskiwać coraz to nowych odbiorców. Bez wątpienia, produkty tej marki charakteryzują się wysoką jakością i są zgodne z europejskimi normami- dlatego też warto zwrócić na nie uwagę. 

Produkty dla dzieci, kosmetyki i środki czyszczące

Tak naprawdę są to trzy główne linie produktowe Pierpaoli. Kosmetyki dedykowane najmłodszym to cała seria produktów, które bazują na naturalnych ekstraktach i olejach. Seria Verde to certyfikowane kosmetyki wegańskie, które nie zawierają żadnych sztucznych substancji zapachowych, a jedynie naturalne olejki. Linia Ekos baby zawiera natomiast szereg kosmetyków do codziennej pielęgnacji, które bazują na organicznych ekstraktach roślinnych. W końcu, linia Natura Baby Bella to propozycje produktów dla dzieci o bardzo wrażliwej skórze. Wśród propozycji kosmetyków dla dorosłych znajdziemy szereg produktów służących do profesjonalnej pielęgnacji skóry ciała oraz twarzy. Z kolei wśród środków czyszczących znajdziemy delikatne, ale i charakteryzujące się wysoką skutecznością preparaty, które oparte są o naturalne oleje. Są one znacznie bardziej przyjazne dla środowiska, a co za tym idzie - charakteryzują się mniejszą szkodliwością dla natury oraz ludzi. 

Loading...