Kategorie
Cena
Postać
Nie zawiera
Cechy specjalne
Filtruj
Dzień Matki
Odstraszacze owadów
Promocja Intenson
Kremy przeciwsłoneczne
Nutrend

Lista produktów marki Thorne Research

(liczba produktów: 20)

Thorne Research

Pokazano 1-20 z 20 pozycji
Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Producent Thorne Research wierzy, że spersonalizowany, naukowy wellness może pomóc w utrzymaniu zdrowia i dobrej kondycji na długo, stworzyć szczęśliwsze i zdrowsze życie, oraz po prostu czuć się dobrze, na każdym etapie życia.

Ambicją firmy jest umożliwienie swoim klientom długiego życia w zdrowiu dzięki spersonalizowanym rozwiązaniom, naukowemu podejściu, testom i stałemu rozwojowi procesów produkcji.

Producent stale udoskonala procesy produkcji swoich suplementów, stosując najnowsze rozwiązania technologiczne oraz zatrudniając najwyższej klasy specjalistów w swojej branży.

Dzięki niezwykle bogatemu portfolio spersonalizowanych produktów stale rozwijanych i badanych w celu dostarczania indywidualnych zasobów edukacyjnych i produktów wspierających konkretne cele i potrzeby zdrowotne.

Produkty marki Thorne Research są dostępne w wielu wariantach dostosowane dla każdego na każdym etapie życia.

Firma Thorne Research stara się na nowo, zdefiniować co oznacza żyć zdrowiej i dłużej.

Wiele z preparatów oferowanych przez amerykańskiego producenta to złożone kompozycje skomponowane tak by wspierały odporność i przywracały równowagę w różnych układach ludzkiego organizmu.

Suplementy Thorne Research skomponowane zostały w celu zapewnienia naszemu organizmowi, niezbędnych witamin i minerałów tak by nie zagrażały nam ich niedobory.

Loading...