Olejek geranium - właściwości
Olejek geraniowy znany jest lepiej pod swoją pierwotną postacią - wiele osób może zaskoczyć jego pochodzenie i właściwości. Prócz zniewalającego ma wiele cennych zalet. To doskonały produkt, który pochodzi z natury, ma wszechstronne zastosowanie, jest bezpieczny i delikatny, a jednak skuteczny.
Jest nie tylko kojący, ale i trwały. Z łatwością neutralizuje nieprzyjemne wonie, które trudno usunąć w inny sposób. Prócz oczywistego odświeżenia, ekstrakt poprawia nastrój i samopoczucie, wprowadza harmonię. Działa uspokajająco i antydepresyjnie. Pobudzi zmysły, uspokoi umysł i wspomoże ciało.
Geraniowy olejek może wspomóc walkę z kilkoma powszechnymi problemami - trądzikiem, cellulitem i łupieżem. Wykazuje delikatne działanie tonizujące, odświeżające i dezodorujące. Bierze udział w procesie obkurczania naczyń krwionośnych, ujędrnia i uelastycznia skórę. Pielęgnuje blizny i przyspiesza regenerację tkanek.
Pochodzenie surowca: Geranium, czyli pelargonia, to rodzina ponad 200 gatunków roślin. Z tego właśnie powodu trudno jest określić dokładne pochodzenie rośliny. Dzisiaj wiadomo, że rodzina ta wywodzi się najprawdopodobniej z Afryki Południowej.
INCI: Pelargonium Graveolens Oil
Działanie: przeciwzapalne, redukujący dolegliwości bólowe, uspokajające
Zapach: kwiatowy, świeży, słodki
Kolor: bezbarwny do jasnożółtego
Nuta: serca
Zalecana aplikacja: do masażu, do kąpieli, w dyfuzorze
Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku jakichkolwiek ran lub podrażnień. Bezwzględnie nie należy stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie karmienia piersią. Może wchodzić w interakcję z lekami przeciwzakrzepowymi.
Pasuje do niego olejek: bazyliowy, cedrowy, copaiba, manuka
@CUSTOMER_NAME@
@COMMENT_TITLE@
@COMMENT_COMMENT@