• Obecnie brak na stanie

Life Extension Brite Eyes III Łagodzące krople do oczu - 2x5 ml

LE00893

Life Extension Brite Eyes III to sterylne krople nawilżające do oczu, przeznaczone do stosowania jako lubrykant zapobiegający dalszym podrażnieniom lub łagodzący suchość oka. Łagodzi dyskomfort spowodowany drobnymi czynnikami drażniącymi oko lub ekspozycją na wiatr lub słońce. Brite Eyes III zapewnia komfort oczom i pomaga chronić zdrową strukturę i funkcję oczu dzięki zatwierdzonemu klinicznie przez FDA lubrykantowi, glicerynie, a także N-acetylo-karnozynie.

Obecnie brak na stanie
148,14 zł
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
O produkcie

Life Extension Brite Eyes III

Brite Eyes III to krople do oczu z klinicznie zatwierdzony przez FDA środkiem nawilżającym, gliceryną, które nawilżają oczy, łagodząc podrażnienia. Wzbogacone o N-acetylo-karnozynę, która pomaga chronić zdrową strukturę i funkcję oczu przed stresem oksydacyjnym i glikacyjnym, które mogą się kumulować wraz z wiekiem.

Pudełko Brite Eyes III zawiera dwie pojedyncze, pięciomililitrowe fiolki. Zmniejsza to ryzyko skażenia bakteryjnego i sprawia, że Brite Eyes III jest łatwo dostępny w domu, biurze, torebce lub kieszeni... lub wszędzie tam, gdzie potrzebny jest dostęp do kojących kropli do oczu.

Brite Eyes III:

  • Pomaga nawilżać oczy przez cały dzień.
  • Zapewnia ochronę przed podrażnieniami środowiskowymi.
  • Pomaga chronić zdrową strukturę i funkcję oczu.

Składniki:

Kwas borowy, kwas cytrynowy, hypromeloza, N-acetylo-karnozyna, wodorowęglan potasu, oczyszczony alkohol benzylowy, sterylna woda.

Sposób użycia:

Przed użyciem należy zapoznać się z całą treścią ulotki, aby uzyskać ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa i instrukcje dotyczące otwierania pojemników.

W razie potrzeby wkraplać 1 lub 2 krople do oka (oczu).

Ostrzeżenia:

Nie używać, jeśli uszczelka jest uszkodzona lub jej brakuje. Tylko do użytku zewnętrznego. Nie używać, jeśli roztwór zmieni kolor lub stanie się mętny. Podczas używania tego produktu: Aby uniknąć zanieczyszczenia, nie dotykać końcówką pojemnika żadnej powierzchni. Po użyciu należy założyć nasadkę. Przerwać stosowanie i skontaktować się z lekarzem, jeśli: Wystąpi ból oka. Wystąpią zmiany w widzeniu. Utrzymuje się zaczerwienienie lub podrażnienie oka. Stan pogarsza się lub utrzymuje się dłużej niż 72 godziny.

Przechowywanie:

W miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, unikać nadmiernego ciepła. Nie używać, jeśli uszczelka pod korkiem jest uszkodzona lub jej brakuje.

Pozostałe informacje:

Po otwarciu przechowywać w lodówce. Nie zamrażać. Przechowywać w ciemnym, chłodnym miejscu z dala od światła słonecznego. Po otwarciu wyrzucić pojemnik wraz z zawartością po upływie 30 dni. Zużyć przed upływem daty ważności podanej na pojemniku Przed wkropleniem kropli należy zdjąć soczewki kontaktowe i założyć je ponownie po 10 minutach.

Producent:

Quality Supplements and Vitamnins Inc.
Ft. Lauderdale, FL 33309
Stany Zjednoczone

Informacje podstawowe
Kraj pochodzenia
Stany Zjednoczone
Postać
Krople
Zawartość opakowania
2 sztuki
Objętość
5 ml
Opinie użytkowników (0)
Masz ten produkt?
Oceń Life Extension Brite Eyes III Łagodzące krople do oczu - 2x5 ml i pomóż innym w wyborze
Wyczyść filtry, aby zobaczyć wszystkie opinie

@CUSTOMER_NAME@

@VERIFY_PURCHASE@
☆☆☆☆☆ ★★★★★
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_TITLE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_IMAGES@
@COMMENT_VIDEOS@
Czy ta opinia była pomocna? Tak @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ Nie @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Zgłoś jako obraźliwe Napisz komentarz

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

Tak @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ Nie @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Zgłoś jako obraźliwe Odpowiedź

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

Tak @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ Nie @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Zgłoś jako obraźliwe Odpowiedź
Loading...