Kategorie
Cena
Postać
Nie zawiera
Cechy specjalne
Filtruj
Odstraszacze owadów
Promocja Intenson
Kremy przeciwsłoneczne
Nutrend

Lista produktów marki Life Extension

(liczba produktów: 120)

Pokazano 1-36 z 120 pozycji
Pokazano 1-36 z 120 pozycji

Od 1980 roku Life Extension stawia sobie jeden cel, który przyświeca każdemu dniu działalności firmy: wspieranie ludzi, by mogli jak najdłużej cieszyć się życiem i by mogli inspirować innych, jak od dzisiaj poprawić swoje zdrowie.

Firma wierzy w naukowe podejście do lepszego odżywiania się, które jest kluczem do poprawy stanu zdrowia oraz cieszenia się długowiecznością. Na tym wiara firmy się nie kończy, ponieważ Life Extension równie mocno wierzy, że dobry stan zdrowia to równowaga. Tym przekonaniem chce się dzielić z innymi, motywując do zmiany obecnie prowadzonego stylu życia.

Najlepsze: przekonania, surowce i suplementy diety

Siła tego producenta leży nie tylko w niezachwianych przekonaniach, lecz również w sile ekspertów zatrudnianych przez firmę. Zespół pracowników tworzących markę Life Extension to wielokulturowi pasjonaci i eksperci z zakresu zdrowego żywienia. To również osoby, które były w stanie zmienić własne życie i chcą przekonać do tego innych.

Tak, jak w żywności ważna jest jakość, czystość i moc składników odżywczych, tak i w suplementach diety są to bardzo ważne aspekty. Firma koncentruje się zatem, by surowce, z których korzysta, były jak najwyższej jakości, a właściwie były najlepsze spośród tych, które można kupić za pieniądze. Life Extension pozyskuje surowce wyłącznie od renomowanych dostawców na całym świecie, a wszystkie one są starannie przetwarzane, by nie tracić ich właściwości i pozytywnego wpływu, jaki mogą mieć na organizm. Etykieta na każdym suplemencie diety w pełni odzwierciedla skład produktu - nie znajduje się w nich więcej i nic mniej niż deklaruje producent.

Równie ważna dla Life Extension jest jakość. Dążenie do doskonałości przejawia się w standardach kontroli przekraczających normy FDA i w rejestracji GMP (Good Manufacturing Practice) od niezależnej organizacji kontrolującej standardy wytwarzania i testowania produktów zdrowotnych.

Ostatnim, ale nie mniej ważnym aspektem funkcjonowania firmy jest moc, jaką oferują suplementy diety Life Extension. Składniki nigdy nie są wybierane w oparciu o koszty, ale na bazie najbardziej udanych wyników uzyskanych w badaniach naukowych. Maksymalna wydajność przyświeca każdemu produktowi firmy.

W ofercie Life Extension znajdują się produkty, jakich nie znajdzie się nigdzie indziej. To nie tylko suplementy diety. Preparaty witaminowe uzupełniają hormony, a suplementy diety są wzbogacone o produkty do pielęgnacji skory i higieny osobistej. To również zioła i rośliny botaniczne, w tym te, ktore są zaliczane do super food. Szeroka oferta Life Extension to kolejna zaleta tego producenta.

Loading...