Lista produktów według marki BIOK Laboratorija

Skóra codziennie poddawana jest wielu próbom. Uczestniczy we wszystkich czynnościach, jest narażona na szereg czynników zewnętrznych, które nie zawsze wpływają na nią pozytywnie. Często jest przesuszona, pozbawiona blasku, zmęczona, szara, są momenty, kiedy pojawiają się jakieś reakcje alergiczne. Często nie wiadomo z czego właściwie dana przypadłość się wzięła. Niby stosuje się kremy, balsamy i różnego rodzaju inne kosmetyki, a efekt nadal nie jest taki, jaki by się chciało. Wręcz wydaje się, jakby dosłownie nic na skórę nie było nakładane i jakby zwyczajnie się o nią nie dbało. 

Przyczyna problemu niejednokrotnie może leżeć w źle dobranej pielęgnacji. Nie wszystkie produkty odpowiednie są do danego typu cery. Najpierw należy dowiedzieć się, jaki typ skóry się posiada, czy nie ma się żadnych alergii, dopiero potem zakupić konkretne kosmetyki. Jednak bardzo często kłopoty skórne pojawiają się nadal. Skąd to się bierze? Niestety, obecnie do kosmetyków dodawane jest mnóstwo chemii, która teoretycznie nie powinna szkodzić, ale w praktyce wygląda to inaczej. I to właśnie z tego powodu coraz więcej konsumentów decyduje się na produkty o naturalnych składach.

BIOK Laboratorija.

Marka ta powstała już przeszło ponad 30 lat temu. Została stworzona przez pięciu biochemików, którzy z pasji do natury i zdrowia postanowili zacząć badania nad nowymi, naturalnymi kompozycjami do produkcji kosmetyków. Producentom zależy przede wszystkim na zdrowiu skóry, dlatego produkty są stuprocentowo naturalne, organiczne, zawierają wyciągi z różnego rodzaju ziół oraz innych roślin. Wszystkie składniki są dokładnie badane pod względem biologicznym i chemicznym. Firma BIOK Laboratorija łączy w sobie dziedziny kosmetologii, biologii, chemii, dermatologii oraz dentystyki. Dzięki tak szerokiej wiedzy, którą dysponują eksperci, produkty tej marki są doskonale dostosowane do różnych wymagań skóry.

Jednak BIOK Laboratorija to nie tylko kosmetyki do pielęgnacji skóry. Asortyment firmy obejmuje także produkty do włosów oraz kompleksowej higieny jamy ustnej.

Linie.

Przez wiele lat firma BIOK Laboratorija stworzyła kilka specjalistycznych linii swoich kosmetyków.

  • - Ecodenta - ta pod-marka obejmuje produkty przeznaczone do dbania o jamę ustną, czyli np. pasty do zębów, czy płyny do płukania.
  • - Margarita - dysponuje rozbudowaną gamą kosmetyków do twarzy, ciała i włosów. Posiada także nieco mniejszą kolekcję przeznaczoną dla dzieci.
  • - Kilig - daje najszerszy wybór. Można tam znaleźć kosmetyki przeznaczone właściwie do każdej części ciała oraz do różnego rodzaju cer i wymagań. 
Pokazano 1-11 z 11 pozycji
Produkt dodany do ulubionych