Kategorie
Cena
Postać
Filtruj
Promocja Jarrow Formulas
Tickless
Universal
Nutrend

Lista produktów marki Tickless

(liczba produktów: 30)

Tickless

Pokazano 1-30 z 30 pozycji
Pokazano 1-30 z 30 pozycji

Ochrona przed kleszczami nie jest łatwa, jednak istnieją środki nie tylko skuteczne, ale też wygodne w stosowaniu, które mogą ochronić dorosłych, dzieci, a także zwierzęta. Firma Infinity Trade LTD. odpowiada za stworzenie przełomowego rozwiązania na rynku - Tickless. Firma powstała w 2010 roku jako wynik projektu stworzenia nietoksycznego środka chroniącego przed kleszczami. Dlatego też w ofercie firmy znalazły się produkty chroniące przed pasożytami takim jak kleszcze, pchły i roztocza. Współcześnie firma wyróżnia się na europejskim rynku i oferuje swoje produkty w 42 krajach na pięciu kontynentach.

W roku 2016 Infinity Trade LTD. podjęła wysiłki mające na celu znaczne zwiększenie produkcji, a także silny jej rozwój. Celem tego przedsięwzięcia było stworzenie znacznie bardziej zaawansowanych technologicznie produktów dla klientów niż miało to miejsce wcześniej. Rozwój firmy zaowocował powstawaniem kolejnych zakładów produkcyjnych na Węgrzech i we Włoszech. Niemniej od dnia powstania główna siedziba firmy pozostaje na Węgrzech w Budapeszcie.

Celem Infinity Trade LTD. jest zostanie najlepszym na rynku producentem nietoksycznych środków odstraszających pasożyty.

Najwyższa jakość ochrony w zgodzie z naturą

Tickless to urządzenia, których zadaniem jest ochrona przed kleszczami. Swoją skuteczność zawdzięczają wysyłanym ultradźwiękom, które paraliżują zmysły kleszczy, a tym samym sprawiają, że nie są one w stanie zlokalizować potencjalnego żywiciela. O ile w normalnych okolicznościach na podstawie ciepła ciała, a nawet wydychanego dwutlenku węgla pajęczaki te potrafią wyczuć żywą istotę z odległości nawet dwudziestu metrów, o tyle bezpieczne ultradźwięki, które nie są słyszane ani przez ludzi, ani przez inne zwierzęta, zakłócają te zdolności kleszczy. Ta ochrona oznacza, że do atmosfery nie przedostają się żadne chemikalia. Unika się również ryzyka wprowadzania do organizmu przez skórę toksyn. Równie ważny jest fakt, iż ochrona gwarantowana przez Tickless trwa cały rok. Wystarczy wyciągnąć z urządzenia zawleczkę, a następnie nosić niewielki brelok przy sobie, by to emitowało dźwięki. Środek jest w pełni bezpieczny dla ludzi oraz zwierząt, a także natury i chociaż nie jest wodoodporny to wykazują dużą odporność na wilgoć. Dzięki temu nie zawodzi nawet w wilgotnych miejscach czy klimatach, które upodobały sobie kleszcze.

Tickless może być stosowane przez każdą osobę, w tym nawet alergików. jest również w pełni bezpieczny dla noworodków, których ochrona przed kleszczami jest szczególnie ważna, a także bardzo utrudniona. Jednakże dzięki Tickless można mieć pewność, że ochrona zadziała w stu procentach. Potwierdziły to przeprowadzone we Włoszech badania.

Loading...