Lista produktów według producenta Cyanotech

Cyanotech to wyjątkowa firma. Wrażenie samo w sobie robi jej placówka, która stanowi najlepszą wizytówkę przedsiębiorstwa. Zieleń otacza z każdej trony budynek, który skrywa w sobie wyjątkowe receptury suplementów diety. Korzystając z własnych surowców, których wzrost monitorowany jest na każdym etapie, Cyanotech może zagwarantować, że to, co stanowi skład ich produktów, jest najlepszej jakości.


Niezwykłe zastosowania mikroalg


Cyanotech nie tylko rozwija, ale również komercjalizuje produkty naturalnego pochodzenia pozyskiwane z alg. Obecnie w ofercie firmy znajdują się zarówno produkty z alg, jak również jest ona źródłem surowców dla innych producentów zdrowej żywności czy suplementów diety. Firma wspiera zatem rynek suplementów diety, diagnostyki immunologicznej, a nawet opanowała rynki naturalnych barwników żywności.


Same mikroalgi to grupa licząca sobie ponad 30 000 gatunków mikroskopijnych roślin. Ich wyjątkowość polega na bardzo szerokim zakresie cech fizjologicznych i biochemicznych. Co więcej, naturalnie zawierają one ogromne wręcz ilości składników odżywczych.


Mikroalgi, co ma ogromne znaczenie dla środowiska, to odnawialne zasoby naturalne. Wprawdzie współcześnie w dużej mierze nieodkryte i niewykorzystywane, jednak stopniowo zyskują coraz większą popularność. Ich zaletą jest znacznie szybszy wzrost niż roślin lądowych. Firma Cyanotech, mając tego świadomość, zdołała opracować i wdrożyć opatentowane technologie produkcji, zbioru i procesów eliminujących wiele problemow związanych z samą hodowlą. Dzięki temu możliwe jest zachowanie jej stabilności, a także znaczące ograniczenie zanieczyszczeń, jakie często przenikały do mikroalg. Dzięki temu całoroczna produkcja tych roślin pozwala na nieustanny ich zbiór.


Cyanotech to firma, która przykłada wielką wagę do ekologii w swej codziennej działalności. Przejawia się ona zarówno w rozwoju jak i produkcji środków oferowanych następnie na światowych rynkach. Przedsiębiorstwo nie tylko stosuje naturalne metody produkcji i zasoby, ale też wykorzystuje szeroki recykling surowców i składników odżywczych. Dzięki temu surowce, z których korzysta Cyanotech nie zawiera pestycydów i herbicydów, a przy tym nie powoduje erozji czy zanieczyszczeń wody.


Wszystko to sprawia, że suplementy diety oferowane przez Cyanotech charakteryzują się bezpieczeństwem stosowania, a także skutecznością. Oparcie się wyłącznie na naturalnych składnikach, w dodatku bogatych w substancje odżywcze, gwarantuje najlepszą jakość produktów uzupełniających codzienną dietę.