Lista produktów według marki Derma

Marka kosmetyczna Derma to duńskie przedsiębiorstwo, które opiera się na produkcji kosmetyków przez DermaPharm już od ponad 35 lat. Jest to marka, która przede wszystkim skupia się wokół szczególnej troski o skórę wrażliwą, ze skłonnościami do alergii. Na dzień dzisiejszy DermaPharm jest liderem na rynku jeśli chodzi o kosmetyki organiczne, które jednocześnie są przyjazne dla alergików, ale też które posiadają certyfikację uznanych instytucji. Przez 35 lat działalności na rynku firma ta zdobyła wiele cennych doświadczeń, między innymi związane z produkcją kosmetyków nieszkodliwych, bezpiecznych i w pełni przyjaznych dla odbiorców. Jako dostawca produktów dla branży zdrowotnej, zawsze ogromną wagę przykładała do jakości oraz przestrzegania nawet najbardziej rygorystycznych standardów. Na dzień dzisiejszy przedsiębiorstwo może się pochwalić certyfikatami związanymi z jakością i zarządzaniem środowiskowym ISO 14001, ISO 9001 i ISO 22716.

Misja firmy i jej profil działalności

W ofercie marki przede wszystkim znajdziemy szereg produktów pielęgnacyjnych. Derma stawia sobie za priorytet to, aby móc eliminować ze środowiska wszelkie niepotrzebne substancje chemiczne, które tak często powodują u ludzi alergie. Dlatego też w kosmetykach marki nie znajdziemy żadnych substancji zapachowych, barwników ani parabenów. Jednocześnie warto podkreślić, że brak tych substancji w żaden sposób nie zmniejsza skuteczności proponowanych kosmetyków pielęgnacyjnych- wręcz przeciwnie. Derma jest też marką, która cały czas mocno się rozwija kładąc ogromny nacisk na badania, innowacyjność produktów i ciągłe podnoszenie ich jakości. Wysoką jakość kosmetyków tej marki potwierdzają aż 4 renomowane certyfikaty, które stanowią pewien wyznacznik jakości. Wszystkie obecnie dostępne linie kosmetyczne posiadają certyfikaty Astma-Allergi Danmark, AllergyCertified oraz Nordic Ecolabel, a dodatkowo linie Derma Eco Woman i Derma Eco Baby posiadają certyfikat kosmetyków organicznych Ecocert.

Produkty naturalne, które nie uczulają

Obecnie Derma posiada 4 główne linie produktowe: Derma Eco Baby, która zawiera produkty dedykowane dzieciom już od pierwszych ich dni życia, linia Derma Eco Woman, gdzie znajdziemy pełną gamę kosmetyków różnego przeznaczenia dedykowanych dla kobiet, linię Derma Sun zawierającą produkty dedykowane do stosowania podczas opalania się oraz linia Derma Family, czyli niebieska linia produktów pielęgnacyjnych, które mogą być używane przez całą rodzinę. Jak widać, w ofercie tej marki każdy będzie mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. 

Pokazano 1-34 z 34 pozycji
Produkt dodany do ulubionych