Lista produktów według marki Foufour

Foufour to specjalistyczna mydlarnia z Marsylii słynącej wręcz w wyjątkowych pod kątem składu, zapachu jak i właściwości produktów. Firma jest nie tylko specjalistą w zakresie perfumerii, ale również pod kątem rzemieślniczym oferuje absolutnie wyjątkowe mydła. Dzięki wiedzy z obu tych dziedzin, znajomości wyjątkowych rozwiązań perfumowania produktów, a także zamykania w kostkach mydła składników odżywczych w dogodnej i przyjaznej dla wszystkich formie, Fonfour można uznać za lidera w dziedzinie naturalnych środków myjących i pielęgnujących skórę.

Firma podchodzi rygorystycznie do opracowywania wszystkich receptur. Odpowiada za nie specjalista z dziedziny chemii, który ma poparcie w wieloletnim doświadczeniu firmy. Równie rygorystycznie Foufour podchodzi do procesu produkcji, a także wyboru surowców i samego projektu nowego produktu. Dzięki temu może zaoferować wyjątkowe produkty spełniające nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Foufour wybiera najlepsze surowce (perfumy, oleje, glinki), by móc stworzyć gamę kilkudziesięciu mydeł wzbogaconych dodatkowo organicznym masłem shea. Każda linia jest dodatkowo dostępna w dziesiątkach różnych zapachów, co oznacza, że każdy będzie mógł doznać przyjemność płynącej z ulubionego zapachu podczas kąpieli, który w sposób nienachalny utrzymuje się na skórze.

Firma wykazuje również realną troskę o ochronę środowiska. Przejawia się to w tym, że nie każde mydło pakowane jest pojedynczo. Ograniczenie opakowań foliowych to silny gest ekologiczny. Ważne informacje na temat produktu umieszczane są bezpośrednio na mydłach, dzięki czemu istotne informacje są na wyciągniecie ręki, a opakowanie staje się zbędne. Równocześnie jednak w ofercie nadal znajdują się opakowania foliowe, jednak są one wyłącznie opcjonalne.

Bazowa linia Foufour to "La Savonnette Marysilia" oferuje dziesiątki różnych zapachów. Nie wyczerpuje ona jednak alej oferty firmy, która posiada również mydła o podobnym przepisie, ale rożnych postaciach. Na uwagę zasługują także wyjątkowe mydła o unikatowym składzie takim jak świeże i ekologiczne mleko mleczne czy śluz ślimakowy, które nadają mydłom absolutnie wyjątkowych właściwości.

Foufour to nie tylko stała gama produktów tworzonych masowo. To także mydła tworzone na zamówienie, spersonalizowane. Każde natomiast jest tworzone w konsultacji z klientem, oparte na doświadczeniu i ogromnej wiedzy. Przede wszystkim jednak Foufour to wyjątkowe produkty zapewniające zdrową, bezpieczną i przyjemną pielęgnację dla każdej osoby. Doznania, jakie zapewniają mydła tego producenta, są absolutnie nie do podrobienia.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji
Produkt dodany do ulubionych