Lista produktów według marki Healthy Origins

Healthy Origins to marka powstała w 1996 roku, która założyła sobie realizację prostej misji – zapewniania korzyści zdrowotnych wyłącznie z wiarygodnych źródeł.

Healthy Origins jest producentem i dystrybutorem suplementów diety. Firma powstała w mieście Pittsburgh w stanie Pensylwania w USA. Healthy Origins dostarcza produkty najwyższej jakości, pochodzące od renomowanych dostawców z całego świata.

Ogromną większość składników aktywnych stosowanych w suplementach amerykańskiej firmy stanowią opatentowane i markowe składniki, pochodzące od dostawców, którzy są liderami w swoich dziedzinach.

Produkty Healthy Origins są opracowywane na podstawie oryginalnych formuł, z zachowaniem ścisłej zgodności z wytycznymi cGMP – aktualnymi zasadami dobrej praktyki wytwórczej, egzekwowanymi przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA).

Etykiety na produktach Healthy Origins ujawniają wszystkie elementy znajdujące się w preparatach. Marka podkreśla fakt, iż nie używa ukrytych wypełniaczy, środków wiążących, ani powłok, które mogłyby wpłynąć na biodostępność lub integralność ich suplementów.

Healthy Origins jest producentem różnego rodzaju suplementów diety, obejmujących witaminy, minerały i produkty ziołowe. Amerykańska marka gwarantuje najwyższą jakość swych produktów, kontrolując proces ich powstawania na każdym etapie. Wytwarzanie suplementów to zadanie wymagające wybrania składników o najlepszym dostępnym obecnie profilu i połączenie ich w taki sposób, by wchłaniały się jak najlepiej. Restrykcyjne procedury obowiązujące w Healthy Origins spowodowały, że jakość ich produktów została doceniona przez klientów na całym świecie.

Pokazano 1-30 z 30 pozycji
Produkt dodany do ulubionych