Kategorie
Cena
Postać
Nie zawiera
Cechy specjalne
Filtruj
Elektrolity
Odstraszacze owadów
Kremy przeciwsłoneczne
Nutrend

Lista produktów marki Himalaya

(liczba produktów: 34)

Pokazano 1-34 z 34 pozycji
Pokazano 1-34 z 34 pozycji

Przełomowe odkrycie zrodziło się ponad 80 lat temu, gdy M. Manal przebywał na wyprawie w Birmie. Zauważył tam, że słonie karmione są korzeniem o uspokajającym działaniu - pochodzącym z rośliny zwanej Rauwolfia Serpentina. To zjawisko zaintrygowało Manala do tego stopnia, że postanowił przeprowadzić badania nad tym roślinnym składnikiem. W wyniku wielu testów, w 1934 roku, stworzył Serpinę - pierwsze na świecie lekarstwo na nadciśnienie tętnicze. Firma, którą założył Manal w 1930 roku, szybko rosła, wdrażając coraz to nowsze innowacje.

Rozwój i ekspansja firmy

W miarę upływu lat, skład firmy sukcesywnie się powiększał. Do zespołu Manala dołączył jego brat, a w 1950 roku zespół uzupełniła dr Roshan M. Captain, której badania podniosły reputację firmy na jeszcze wyższy poziom. W następnych latach nastąpiło znaczące rozszerzenie siedziby firmy oraz laboratorium - centrum innowacyjnych badań.

Połączenie tradycji z nowoczesnością

Podróż do Birmy i fascynacja roślinnością stała się punktem wyjścia dla historii marki Himalaya. Wykorzystując naturalne składniki, firma stworzyła swoją działalność, opartą na dziedzictwie badania naturalnych zasobów. Korzenie marki Himalaya tkwią w medycynie ajurwedyjskiej, jednak dzięki licznym badaniom, firma przekształciła znane zioła w produkty wspomagające zdrowy styl życia. To, co zaczęło się od naturalnej medycyny, zdobyło szacunek w środowiskach medycznych w aż 90 krajach.

Himalaya to marka oferująca wyłącznie naturalne i bezpieczne produkty, bazujące na rzadkich ziołach zebranych u stóp Himalajów. Każdy preparat to unikalne połączenie: tradycji rooted in Ayurveda oraz wieloletnich badań i eksperymentów przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Każdy produkt przechodzi rygorystyczną kontrolę bezpieczeństwa i czystości, gwarantowaną przez stosowanie farmaceutycznych technologii na każdym etapie produkcji.

Innowacyjne rozwiązania Himalaya

Firma Himalaya wprowadziła na rynek wiele innowacyjnych leków. Początkowo był to preparat na nadciśnienie, ale wkrótce pojawił się też przełomowy preparatna wątrobę, który szybko zdobył popularność. Następnie Himalaya wprowadziła na rynek linię produktów dla zwierząt domowych, a potem Organique by Himalaya - kosmetyki bazujące na organicznych ziołach i olejkach.

Każdy produkt marki Himalaya łączy w sobie tradycję z nowoczesnością. To połączenie tysiącletniej wiedzy z najnowszymi badaniami. To także troska o dostarczanie składników najwyższej jakości, zgodnych z naturą, których skuteczność potwierdzają liczne badania. Produkty Himalaya są w pełni zgodne z naturą, mają solidne oparcie w doświadczeniu i wiedzy współczesnych naukowców. Przede wszystkim jednak, są skuteczne.

Cokolwiek szukasz - naturalnych kosmetyków do pielęgnacji skóry, suplementów wspomagających zdrowie, czy produktów dla zwierząt - Himalaya oferuje produkty, które składają się na zdrowy, zrównoważony styl życia. Wybierając Himalaya, wybierasz jakość, tradycję i innowacyjność.

Loading...