Lista produktów według marki Holle

Holle to szwajcarska firma z ponad 80 letnią tradycją, produkująca ekologiczną żywność dla dzieci. Od początku działalności misją marki jest czerpanie z natury tego, co najlepsze i unikanie chemicznych dodatków i konserwantów. W procesie produkcji firma dba nie tylko o jakość produktu, ale także o jak najmniejszą ingerencję w środowisko naturalne.

Skąd pochodzą składniki żywności produkowanej przez Holle?

Firma stawia na długofalową współpracę z dostawcami, co daje gwarancję wysokiej jakości i utrzymania wysokich standardów. Wszystkie składniki są produkowane w gospodarstwach ekologicznych lub biodynamicznych. Zboża, warzywa i owoce uprawiane są na ziemiach wolnych od pestycydów i herbicydów. Wszystkie nawozy są pochodzenia naturalnego, zgodne z zasadami ekologicznej czy biodynamicznej produkcji. Mleko i mięso zawarte w produktach Holle pochodzą z gospodarstw, gdzie stosuje się nie tylko ekologiczną karmę, ale i zasady chowu z poszanowaniem naturalnych potrzeb zwierząt.  Większość gospodarstw znajduje się na terenie Niemiec, tylko niektóre zboża są sprowadzane z innych krajów np. proso z Węgier a ryż z Włoch.

Jakie certyfikaty jakości posiadają produkty Holle?

Ekologiczną jakość produktu potwierdzają certyfikat Demeter i europejski certyfikat ekologiczny.   Żywność opatrzona certyfikatem Demeter powstaje przy utrzymaniu surowszych standardów niż żywność ekologiczna. Demeter to produkcja dostosowana się do rytmu przyrody, z poszanowaniem ludzi, zwierząt i środowiska. W uprawie nie stosuje się pestycydów i nawozów chemicznych. Demeter to bezkompromisowe podejście do hodowli zwierząt. Chów musi odbywać się w warunkach dostosowanych do potrzeb gatunku, bez zadawania niepotrzebnego cierpienia i tak np. nie obcina się krowom rogów a kurom dziobów. Ze względu na brak możliwości w 100% etycznej hodowli indyków, Holle zrezygnowało z mięsa indyka. W przypadku chorób preferowane są naturalne metody leczenia. Europejski certyfikat ekologiczny potwierdza, że produkty powstały przy zachowaniu określonych norm.

Asortyment produktów marki Holle.

Produkty Holle to kompleksowe żywienie niemowląt, począwszy od mleka początkowego i następnego po kaszki, dania obiadowe, desery i przekąski. Do żywności nie dodaje się sztucznych barwników, konserwantów czy cukru rafinowanego. Cukier dodawany jest tylko tam gdzie to konieczne, kaszki Holle to jedne z niewielu na rynku bez dodatku cukru. Zboża wykorzystywane do produkcji kaszek pochodzą z pełnego przemiału.

Holle to gwarancja zdrowego posiłku dla dziecka. Produkty tej marki to nie tylko ekologiczna jakość, ale też poszanowanie żywych istot biorących udział w produkcji i planety, na której żyjemy.

Pokazano 1-35 z 36 pozycji
Produkt dodany do ulubionych