Kategorie
Cena
Postać
Filtruj
Dzień Matki
Odstraszacze owadów
Promocja Intenson
Kremy przeciwsłoneczne
Nutrend

Lista produktów marki Naturalne Aromaty

(liczba produktów: 83)

Pokazano 1-36 z 83 pozycji
Pokazano 1-36 z 83 pozycji

Fascynacja olejkami eterycznymi nie jest zjawiskiem charakterystycznym dla współczesnych czasów, które szczególnie upodobały sobie powrót do tradycji w zakresie pielęgnacji. Olejki eteryczne wykorzystywane były od tysięcy lat, chociaż nietrudno zauważyć, że ich popularność systematycznie wzrasta. Na kanwie tej popularności powstały Naturalne Aromaty. Historia producenta rozpoczęła się od fascynacji do olejków eterycznych i ich właściwości. Tempo życia, stres, zła jakość snu, wahania nastrojów i niski poziom energii były powodami, dla których założyciele marki zaczęli zgłębiać tajniki aromaterapii. Rozpoczęło się od testowania rożnych olejków i ich wpływu na organizm oraz zdolności do łagodzenia najróżniejszych dolegliwości. Te badania jak i rosnące zainteresowanie aromaterapią zaowocowały w roku 1999 stworzeniem firmy Naturalne Aromaty.

Czuj się dobrze = wyglądaj dobrze

Motto firmy głosi, że nie można wyglądać dobrze, jeśli nie czuje się dobrze. To właśnie dążenie do dobrego samopoczucia jest wyznacznikiem kierunku rozwoju firmy, która sięga po berło lidera branży w Polsce. Berło w pełni zasłużone, bowiem Naturalne Armaty oferują najszerszy asortyment olejków eterycznych i zapachowych w przystępnych cenach. Na samym rozbudowanym portfelu produktów jednak nie koniec, ponieważ producent koncentruje się również na edukacji z zakresu aromaterapii i wzrostu świadomości na temat pozytywnych aspektów tej formy terapii.

Wszystkie olejki sygnowane marką Naturalne Aromaty są 100% naturalne. Minione lata zaowocowały współpracą z najlepszymi producentami esencji z roślin, dzięki czemu jakość produktów nie pozostania nic do życzenia. To ona wyróżnia firmę na tle innych. Dzięki temu produkty są obecne na rynkach wielu państw Europy Zachodniej i Wschodniej. Co więcej, firma zaopatruje w surowce również mniejsze firmy z tej samej branży, a także producentów kosmetyków w branży ECO.

Naturalne Aromaty w codziennym życiu

Produkty marki Naturalne Aromaty obecne są w codziennych życiu wielu osób. To one przygotowują do relaksującego snu i są dodawane do odprężającej kąpieli. To te olejki towarzysza wielu osobom podczas pracy, zwiększając koncentrację. To również te same produkty po pracy ułatwiają relaks w domu dzięki aromatyzowaniu pomieszczeń wyjątkowymi zapachami, które pobudzają do działania, łagodzą skutki stresu i pozwalając pokonać wiele uciążliwych dolegliwości. Przede wszystkim jednak to właśnie olejki eteryczne sprawiają, że można odciąć się od nierzadko nieprzyjemnych miejskich woni.

Loading...