Kategorie
Cena
Postać
Nie zawiera
Cechy specjalne
Filtruj
Elektrolity
Odstraszacze owadów
Kremy przeciwsłoneczne
Nutrend

Lista produktów marki Nordic Naturals

(liczba produktów: 43)

Pokazano 1-36 z 43 pozycji
Pokazano 1-36 z 43 pozycji

Olej rybi to jedna z najskuteczniej działających substancji pochodzenia naturalnego, która pojawiła się na rynku. Preparaty, które zawierają ten składnik są dobre właściwie na wszystko, zarówno kiedy jest się zdrowym i bierze się je prewencyjnie, jak i w chorobie. Niewiele jest produktów naturalnych, roślinnych lub odzwierzęcych, które mogą zdziałać aż tyle dobrego. Korzyści przy stosowaniu oleju rybiego jest wiele, dlatego tak chętnie znika z półek w aptekach. Można go przyjmować nie tylko w formie płynu, ale także coraz częściej po prostu kapsułek, co jest dużo wygodniejsze. 

Nordic Naturals

To niekwestionowany lider, jeśli chodzi o produkcję oraz dystrybucję oleju rybiego w postaci najróżniejszych suplementów. Już od 1995 roku zdobywa coraz to kolejnych klientów dzięki skuteczności i naturalności swoich preparatów. Firma co prawda powstała w Stanach Zjednoczonych, jednak jej założycielem jest Joar Opheim, który z pochodzenia jest Norwegiem. Jak wiadomo, Norwegia to kraj, w którym ryby i produkty od nich pochodzące są wykorzystywane szeroko i na różnych polach. Norwegowie są więc świadomi, że bogaty w kwasy Omega-3 olej rybi jest podstawą dobrego zdrowia, którym może cieszyć się każdy sięgający po tego rodzaju preparaty. 

Mieszkając w USA, Joar Opheim zauważył, że w tym rejonie świata bardzo ciężko jest zaopatrzyć się w oleje z ryb morskich. Odczuwał ten brak i to właśnie dlatego zdecydował się stworzyć markę Nordic Naturals. 

Od tamtego momentu firma z roku na rok coraz lepiej prosperuje. Świadczyć mogą o tym liczne nagrody, jakie otrzymała (do tej pory uzbierało się ich aż 80), ale także fakt, że asortyment Nordic Naturals dostępny jest w przeszło 30 krajach na prawie wszystkich kontynentach.

Dodatkowo, marka gwarantuje, że jej suplementy są wolne od GMO, sztucznych barwników, aromatów oraz konserwantów.

Kwasy Omega-3

Spektrum ich działania jest naprawdę szerokie, jednak pełnią kilka najważniejszych dla zdrowia funkcji.

  • Pomagają utrzymać zbilansowany poziom cholesterolu oraz obniżają go, jeśli jest to konieczne.
  • Stanowią budulec błon komórkowych w narządach wzroku, a dodatkowo siatkówka oka doskonale przyswaja właśnie tego rodzaju kwasy.
  • Wspierają zwalczanie infekcji.
  • Wspomagają odporność.
  • Spowalniają starzenie się skóry.
  • Biorą udział w procesie spermatogenezy, czyli powstawania i dorastania plemników.

Asortyment marki

Nordic Naturals może pochwalić się szeroką gamą suplementów z olejem rybim, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dla tych drugich szczególnie atrakcyjne może być to, że kapsułki oraz płyny dostępne są w różnych smakach. 

Loading...