Lista produktów według marki Olimp Labs

Olimp Labs to polska firma farmaceutyczna założona w 1990 roku. Sama spółka jest częścią Grupy Kapitałowej, w której skład wchodzą również Nutrifarm Sp. z o.o. i Olimp Laboratories GmbH w Niemczech. Olimp Laboratories to jednak przede wszystkim firma owocnie łącząca naukę i biznes, dzięki czemu jest jednym z bardziej cenionych producentów suplementów diety. 

Nauka w służbie zdrowia i biznesu

O tym, jak bardzo istotna dla funkcjonowania Olimp labs jest nauka, świadczy fakt, iż firma w 2015 roku oddała do użytku Ośrodek Badawczo-Rozwojowy, który jest jednym z najbardziej innowacyjnych w Europie. Specjalizuje się w branży suplementów diety i farmaceutyków. Na tym nie kończy się działalność naukowa grupy. 315 milionów złotych zostało przeznaczonych na inwestowanie w nowe technologie. Olimp Labs współpracuje również z jednostkami naukowo-badawczymi, związkami sportowymi i sportowcami. Ma to na celu wprowadzenie jak najlepszej jakości suplementów diety i wdrożenie jak największej liczby innowacyjnych rozwiązań. Ośrodek, którym dysponuje Olimp Labs, to nowoczesne centrum nakierowane na działalność dydaktyczno-naukową. Nacisk kładzie szczególnie na farmację, dietetykę i fizjologię. Sam ośrodek natomiast umożliwia prowadzenie wykładów, ćwiczeń, laboratoriów i prowadzenie prac badawczych w kraju i za granicą. Wszystko to sprawia, że Olimp Labs jest propagatorem zdrowego stylu życia.

Misja nakierowana na poprawę komfortu zdrowia

Misją Olimp Labs jest zapewnienie lepszego komfortu życia i witalności. Z tego powodu w ofercie producenta znajdują się preparaty o najwyższej jakości, która kontrolowana jest na każdym etapie produkcji. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii i aktualnych badań Olimp Labs jest w stanie stworzyć suplementy o potwierdzonej skuteczności. Zawierają substancje aktywne o wysokiej biodostępności, które poprawiają samopoczucie oraz ogólny stan zdrowia. Skuteczność preparatów zapewniona jest dzięki zaawansowanemu działowi badań i rozwoju, które koncentrują się na dostarczaniu produktów jak najwyższej jakości. W suplementach diety nie stosuje się zbędnych wypełniaczy - każdy gram suplementu ma służyć dostarczeniu organizmowi niezbędnych mu do funkcjonowania substancji.

Olimp Labs to idealne rozwiązanie dla wielu sportowców, z którymi współpracuje firma. Dzięki znajomości ich potrzeb, producent jest w stanie wspierać osoby aktywne fizycznie w ich dążeniu do stawania się coraz lepszymi. Jednakże również osoby preferujące mniej aktywny styl życia mogą czerpać z bogatej oferty Olimp Labs.

Pokazano 1-35 z 52 pozycji
Produkt dodany do ulubionych