Lista produktów według marki This is Bio

Żywność organiczna w kilku ostatnich latach stała się szczególnie pożądanym produktem przez światowego konsumenta. Coraz więcej ludzi chce żyć i jeść zdrowo, dostarczać swojemu organizmowi jak najlepsze składniki, by mógł prawidłowo i bez problemów funkcjonować. Jednak trzeba przyznać, że nadal zdobycie zdrowego, naturalnie powstającego jedzenia jest nie lada wyzwaniem. W większości sklepów nie ma półek z eko-produktami, a nawet jeśli, to jest ich niewiele, a ceny niejednokrotnie są zbyt wygórowane. Oczywiście, wyższa cena zdrowych składników jest w pewien sposób uzasadniona - aktualnie ich wyprodukowanie jest trudniejsze, niż kiedyś, ale to może wielu klientów zwyczajnie odstraszyć. 

Mimo to, producentów organicznej żywności pojawia się na rynku stopniowo coraz więcej. Konsumentów również przybywa, więc sytuacja powinna poprawiać się z każdym kolejnym rokiem.

This is Bio.

To jedna z wiodących marek, jeśli chodzi o zdrową żywność. W jej ofercie znajdują się także suplementy diety o naturalnych składach. Oferta produktów jest szeroka i stopniowo zwiększa się wraz z oczekiwaniami i potrzebami konsumentów. Zdecydowana większość produktów tworzona jest we własnej hali produkcyjnej marki, dlatego można mieć pewność, że zarówno żywność, jak i suplementy testowane są rzetelnie i na miejscu. Firma This is Bio uzyskała wiele certyfikatów jakości, między innymi unijnych. 

Marka trafiła na rynek polski w 2010 roku. Jej produkty zostały zatwierdzone i zaklasyfikowane jako w pełni bezpieczne przez Ministerstwo Zdrowia. Wszelkie normy bezpieczeństwa i jakości obowiązujące w Polsce są spełnione i nieustannie sprawdzane. 

Dobry towarzysz zdrowego odżywiania.

By organizm był zdrowy trzeba dostarczać mu odpowiednich i dobrze zbilansowanych składników. Przede wszystkim powinno się je przemycać w zdrowej diecie, jednak czasami niektóre elementy nie przyswajają się z pokarmu z taką łatwością i po jakimś czasie można zauważyć ich niedobór lub nawet brak. Dlatego dobrym wyjściem z sytuacji jest dodatkowe wspieranie zdrowia suplementami diety. This is Bio dba, by ich produkty dostarczały możliwie jak najwięcej potrzebnych do zdrowego trybu życia elementów. Przykładowo, marka tworzy suplementy, które zawierają aż 50 ekstraktów z różnych warzyw, owoców, ziół, zbóż oraz roślin morskich. Taka mieszanka z pewnością zaopatrzy organizm w wymagane witaminy i minerały. Oczywiście należy pamiętać, aby suplementami diety nie zastępować faktycznych składników odżywczych zawartych w owocach, czy warzywach. Odpowiednia suplementacja ma być tylko wspomagającym dodatkiem w zdrowym jedzeniu. 

Pokazano 1-12 z 12 pozycji
Produkt dodany do ulubionych