• Nowy

Bros Spray na komary i kleszcze 50% DEET - 180 ml

Bros
BRO7048

Spray na komary i kleszcze 50% DEET jest odporny na pot i wodę. Chroni aż do 12 godzin przed komarami pospolitymi, 10 godzin przed komarami tropikalnymi i mieszkani i do 9 godzin przed kleszczami. Posiada bardzo wysokie stężenie DEET - 50%.

Towar dostępny
28,45 zł

Zamów teraz aby otrzymać w środę, 19.06

O produkcie

Spray na komary i kleszcze 50% DEET

Innowacyjny aerozol bardzo skutecznie odstrasza komary (w tym tropikalne, które przenoszą malarię, żółtą febrę i gorączkę zachodniego Nilu), kleszcze i meszki. Zabezpiecza przed komarami pospolitymi aż do 12 h, komarami tropikalnymi i meszkami do 10 h oraz kleszczami do 9 h.

Dzięki wyjątkowo wysokiemu stężeniu substancji odstraszającej, preparat działa dłużej niż większość dostępnych na rynku produktów do ochrony przed komarami. Dodatek kosmetycznego kopolimeru powoduje, że spray jest odporny na pot i wodę, przez co dłużej utrzymuje się na skórze.

Sposób użycia:

Miejsca narażone na ukąszenia spryskać z odległości 15 cm. Na twarz i szyję nanieść produkt pośrednio – spryskać dłoń, a następnie rozsmarować. 

Stosować raz dziennie u osób powyżej 18 roku życia. Nie stosować na uszkodzoną skórę.

Skład:

N,N-dietylo-meta-toluamid (DEET) 50% (50 g/100 g), geraniol 0,005 g/100 g.

Środki ostrożności:

Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę. Unikać kontaktu z błonami śluzowymi i oczami. Umyć ręce przed jedzeniem, picie, żuciem gumy, paleniem lub korzystaniem z toalety. Po powrocie z zewnątrz zmyć wodą z mydłem a odzież wyprać. Produkt w rzadkich przypadkach może powodować podrażnienie skóry.
Uwagaa. H223 Łatwopalny aerozol. H229 Pojemnik pod ciśnieniem, ogrzanie grozi wybuchem. H302 Działa szkodliwie po połknięciu. H315 Działa drażniąco na skórę. H319 Działa drażniąco na oczy. P101 W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. P102 Chronić przed dziećmi. P210 Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. P332+P313 W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. P305+P351+P338 W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. P211 Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. P251 Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. P410+P412 Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Nie wdychać par produktu. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Produkt przeznaczony do stosowania wyłącznie na skórę, nie stosować pod ubraniem. Nie stosować produktu w miejscach, w których może mieć on kontakt z żywnością, wodą przeznaczoną do spożycia, paszą, przyborami mającymi kontakt z żywnością. Produkt nie jest przeznaczony do wspólnego użycia.mieszkania z innymi produktami biobójczymi. Po zastosowaniu umyć ręce. Przed zastosowaniem produktu należy przeczytać etykietę.

Uwaga!

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informację dotyczące produktu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Informacje podstawowe
Kraj pochodzenia
Polska
Postać
Spray
Konsystencja
Płyn
Dla kogo
Dla dorosłych
Opakowanie
W sprayu
Ochrona przed
Komarami, Kleszczami
Objętość
180 ml
Opinie użytkowników (0)
Masz ten produkt?
Oceń Bros Spray na komary i kleszcze 50% DEET - 180 ml i pomóż innym w wyborze
Wyczyść filtry, aby zobaczyć wszystkie opinie

@CUSTOMER_NAME@

@VERIFY_PURCHASE@
☆☆☆☆☆ ★★★★★
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_TITLE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_IMAGES@
@COMMENT_VIDEOS@
Czy ta opinia była pomocna? Tak @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ Nie @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Zgłoś jako obraźliwe Napisz komentarz

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

Tak @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ Nie @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Zgłoś jako obraźliwe Odpowiedź

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

Tak @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ Nie @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Zgłoś jako obraźliwe Odpowiedź
Loading...