Happs Szampon na pchły i kleszcze dla psów - 250 ml

Bros
BRO5568

Happs Szampon dla psów zwalczający kleszcze i pchły. Skutecznie eliminuje pchły i ich jaja. Nie posiada chemicznych środków owadobójczych. Może być stosowany u szczeniąt już od 12 tygodnia życia.

Towar dostępny
14,19 zł
Brutto

Zamów teraz aby otrzymać jutro

Opis

Szampon Happs skutecznie zwalcza pchły i kleszcze poprzez fizyczne zablokowanie podstawowych funkcji życiowych pasożytów i jaj pcheł.

Stosowanie produktu powoduje utworzenie na skórze i sierści psa szczelnej powłoki ochronnej, która działa jak lepka pułapka uniemożliwiająca pasożytom poruszanie się. Blokuje to podstawowe funkcje życiowe szkodników i uniemożliwia wyklucie się jaj. To prowadzi do szybkiego obumarcia pasożytów i zapobiega ich dalszemu rozmnażaniu.

Szampon dla psów zwalczający pchły i kleszcze HAPPS:

  • Nie zawiera chemicznych środków owadobójczych.
  • W składzie znajduje się dimetikon.
  • Działa w sposób czysto fizyczny.
  • Może być stosowany już u szczeniąt od 12 tygodnia życia.

Szampon jest skuteczny przeciw pchłom we wszystkich stadiach ich życia.

Jak używać?

Nanieść szampon na mokrą sierść zwierzęcia w dawce zależnej od masy ciała, zgodnie z tabelą z opakowania. Wmasować szampon dokładnie przez 2 minuty i pozostawić na kolejne 5 minut. Następnie dokładnie spłukać i wysuszyć sierść, po czym wyczesać psa, aby usunąć wszystkie pasożyty.

W razie potrzeby zabieg powtórzyć po 7-10 dniach.

Odpowiedzialność za produkt

Informacja o podmiotach odpowiedzialnych

BROS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Producent

Kraj: PL
Ulica: Karpia 24
Kod pocztowy: 61-619
Miasto: Poznań

e-mail: biuro@bros.pl Telefon: 48618262512


Informacje podstawowe
Objętość
250 ml
Kraj pochodzenia
Polska
Konsystencja
Szampon
Ochrona przed
Kleszczami, Pchłami
Przeznaczenie
Pies
Typ produktu
Produkty dla zwierząt
Opinie użytkowników (0)
Masz ten produkt?
Oceń Happs Szampon na pchły i kleszcze dla psów - 250 ml i pomóż innym w wyborze
Wyczyść filtry, aby zobaczyć wszystkie opinie
Loading...