Lista produktów według marki Aura Herbals

Aura Herbals to zarówno importer, jak i producent zdrowej żywności, a dokładniej - suplementów diety o bardzo szerokim spektrum działania i dużej skuteczności. To również firma oferująca preparaty, które wspierają prawidłową dietę i prozdrowotny styl życia. Do produktów tych należą Superfoods, żywność z certyfikatem BIO, innowacyjne preparaty witaminowe i mineralne, a także suplementy diety o wysokiej przyswajalności dzięki zastosowaniu ekstraktów ziołowych.

Głównym celem i zarazem misją Aura Herbals jest dostarczanie produktów charakteryzujących się jak najwyższą biodostępnością i bioróżnorodnością. Umożliwiają to starannie wyselekcjonowane surowce, które firma sprowadza z całego świata. Przedsiębiorstwo to jest bowiem nie tylko producentem, ale też dystrybutorem zdrowej żywności czy żywności funkcjonalnej. Aura Herbals współpracuje ze sklepami ze zdrową żywnością, aptekami, sieciami handlowymi, hurtowniami i sklepami zielarskimi. Co więcej firma posiada również własny zakład konfekcji żywności i suplementów diety.

Produkty najwyższej jakości

Aktualnie w ofercie firmy znajduje się aż 150 własnych, unikalnych produktów. Każdy z nich charakteryzuje się najwyższą jakością. Jej zapewnienie możliwe jest dzięki surowym normom, jakie firma stawia sobie i swoim dostawcom. Ci ostatni muszą do każdej dostawy dołączyć specyfikację surowców starszą o nie więcej niż 60 dni. Ta natomiast musi zawierać m.in. wyniki analiz mikrobiologicznych, a także zawartość metali ciężkich czy innych zanieczyszczeń. Dane te są dodatkowo weryfikowane.

Kontrola produkcji zaczyna się tym samym na etapie dostawców aż po uzyskanie finalnego produktu.

Wyjątkowe receptury

Produkty Aura Herbals to nie tylko wysoka jakość - to również absolutnie unikalne receptury. Każdy produkt opracowany jest w konsultacji ze specjalistami żywienia, a jego receptura opiera się na najnowszych, sprawdzonych badaniach. Tworząc skład produktów, bada się wzajemny wpływ ich składników na siebie. Co więcej, badania wykazują ciągłość, dzięki czemu na bieżąco wprowadza się zmiany gwarantujące najwyższą jakość. Efektywność i skuteczność to główne cechy, jakich firma wymaga od swoich produktów.

Każda receptura opisuje wszystkie aspekty, jakie są konieczne do wytworzenia finalnego produktu. Zawiera bardzo szczegółowe informacje takie jak specyfikacja składników, procedury produkcyjne i laboratoryjne oraz informacje, które mają zostać umieszczone na etykiecie produktu. Każda receptura spełnia zalecenia Głównego Inspektoratu Sanitarnego dotyczące ilości składników aktywnych. Tym samym oferta Aura Herbals to bezpieczny i skuteczny wybór dla każdej osoby, która pragnie prowadzić zdrowy tryb życia i zbilansować swoją codzienną dietę

Pokazano 1-35 z 78 pozycji
Produkt dodany do ulubionych