Lista produktów według marki Najel

Najel swoją historię zaczął już w 1900 roku. Wtedy to mistrzowie mydła z rodziny Najjar rozpoczęli produkcję mydeł Aleppo. Sześćdziesiąt cztery lata później potomek rodu wynalazł jego płynną wersję, co doprowadziło do gwałtownego wzrostu sprzedaży i błyskawicznego wręcz rozwoju firmy. Początkowo istniejąca wyłącznie w Syrii, od 1996 roku swoją obecność zaznacza na rynku francuskim, a następnie w pozostałych państwach europejskich. Od 2005 roku firma funkcjonuje pod nazwą SARL NAJEL. Dalej się rozwija i inwestuje w drugi magazyn do przechowywania swoich produktów.

Najel to przede wszystkim nienaganna jakość naturalnych i w pełni organicznych kosmetyków. Dynamiczny rozwój rynku w zakresie medycyny naturalnej i kosmetyków tworzonych wyłącznie z substancji pozyskiwanych bezpośrednio z natury jest powodem, dla którego producent nieustannie dąży do udoskonalenia swoich produktów. Świadomy rosnących wymagań konsumentów, tworzy kosmetyki zgodne z naturą, a przy tym sięgające po wszystko to, co w naturze jest najlepsze. Celem firmy Najel jest tworzenie kosmetyków do pielęgnacji, które zapewnią poziom higieny oczekiwany przez klientów, a przy tym będą zgodne z normami europejskimi. Z tego powodu produkty Najel, które dystrybuowane są na cały świat, są wysokiej jakości.

Firma Najel swoją produkcję oparła głównie na naturalnych kosmetykach tworzonych na bazie oliwy z oliwek i oleju laurowego. Dzięki tej uniwersalnej substancji, oferta jest bardzo szeroka. Obejmuje kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. Najbardziej znanych produktem firmy Najel i zarazem ich sztandarową pozycją są mydła Aleppo. Swoją nazwę wzięły z miejsca ich wytwarzania, czyli miasta Aleppo w Syrii.

Najel robi wiele, by zapewnić wysoką jakość swoich produktów. Z tego powodu utrzymują własną plantację drzewek oliwnych. To z nich pozyskują oliwę do produkcji kosmetyków. Celem firmy jest dostarczanie jak najlepszych produktów do pielęgnacji, jednak przy zachowaniu prostoty receptur. Jest to możliwe dzięki czerpaniu korzyści ze składników naturalnych tworzących wszystkie produkty. Co bardzo ważne, 30% wszystkich produktów Najel posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości ECOCERT.

Produkty Najel pozbawione są konserwantów, w tym parabenów, ftalanów, EDTA i produktów ubocznych destylacji ropy naftowej. Mydła tej firmy są w pełni naturalne, a ich jakość jest nieustannie kontrolowana przez laboratoria należące do firmy. Dzięki temu Najel oferuje bezpieczne, naturalne kosmetyki do codziennej pielęgnacji dla każdego.

Pokazano 1-27 z 27 pozycji
Produkt dodany do ulubionych