APAP Thermal Plaster rozgrzewający - 1 sztuka

USP Zdrowie
PLASTR857

Plaster rozgrzewający przynosi ulgę w bólach mięśni i stawów w okolicy pleców i ramion. Maksymalną temperaturę uzyskuje po około 30 minutach, a efekt rozgrzewający trwa do 8 godzin.

Towar dostępny
9,25 zł

Zamów teraz aby otrzymać w środę, 19.06

O produkcie

APAP Thermal

USP Zdrowie jest liderem na rynku produktów i leków dostępnych bez recepty w Polsce.

APAP Thermal to plaster rozgrzewający, który pomaga złagodzić bóle pleców, mięśni i stawów. Dzięki swoim właściwościom rozgrzewającym rozluźnia nawet głębokie partie mięśni, pobudza krążenie krwi i w ten sposób łagodzi ból.

Plastry mogą być stosowane samodzielnie lub jako uzupełnienie kuracji dla osób zmagających się z problemem przewlekłego bólu i regularnie stosujących środki przeciwbólowe.

Sposób użycia:

Otwórz saszetkę, przerywając ją wzdłuż linii nacięcia (nie przecinaj). Usuń folię zabezpieczającą ze spodniej części plastra rozgrzewającego i przyklej w bolącym miejscu na czystą i suchą skórę. Plaster stopniowo wydziela ciepło, osiągając maksymalną temperaturę po około 30 minutach. Aktywuje się on przez kontakt z powietrzem - otwórz saszetkę bezpośrednio przed naklejeniem plastra. Plaster służy do jednorazowego użytku i jest przeznaczony wyłącznie do stosowania zewnętrznego. Po jego usunięciu może wystąpić lekkie zaczerwienienie skóry. Jeśli po kilku godzinach nadal się ono utrzymuje, należy zaprzestać stosowania plastrów rozgrzewających, dopóki zaczerwienienie całkowicie nie ustąpi.

Tylko do użytku zewnętrznego. Plaster aktywuje się przez kontakt z powietrzem. Saszetkę należy otworzyć bezpośrednio przed naklejeniem plastra. Po usunięciu plastra rozgrzewającego może wystąpić lekkie zaczerwienienie skóry. Jeśli utrzymuje się ono przez kilka godzin, należy zaprzestać stosowania plastra rozgrzewającego do czasu całkowitego ustąpienia zaczerwienienia. W przypadku utrzymywania lub nasilenia objawów należy skonsultować się z lekarzem. Każdy plaster jest przeznaczony do jednorazowego zastosowania. Stosować wyłącznie zgodnie z opisem. Zużyć przed końcem okresu przydatności podanym na opakowaniu.

Składniki:

Sproszkowane żelazo, węgiel aktywny, woda.

Ryzyko poparzenia!

Postępować zgodnie z instrukcją, aby zapobiec poparzeniom. Poparzenia skóry to zaczerwienienie skóry/czerwone plamy lub pęcherze spowodowane długim okresem kontaktu skóry z przedmiotem o wyższej temperaturze. Poparzenie skóry może wystąpić nawet jeżeli nie występuje odczucie poparzenia. Należy sprawdzać stan skóry w miejscu zastosowania plastra co godzinę. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości (tj. wysypki, swędzenia, bólu, pieczenia, itp.) należy natychmiast przerwać stosowanie plastra i skonsultować się z lekarzem. Jeżeli plaster staje się nieprzyjemnie gorący, należy natychmiast przerwać stosowanie. Nie stosować plastra, jeśli nie może być on natychmiast usunięty. Nie stosować podczas snu. Nie stosować plastra wraz z innym urządzeniem rozgrzewającym. Należy umożliwić przepływ powietrza wokół plastra. Nie należy go uciskać, np. kładąc się czy siadając na nim lub nosząc obcisłe ubrania. Nie należy stosować u osób, które nie są w stanie samodzielnie usunąć plastra, np. niemowląt/dzieci, osób starszych lub niepełnosprawnych. Plaster nie jest przeznaczony do łagodzenia bólów menstruacyjnych ani dolegliwości towarzyszących zespołowi jelita drażliwego. Stosować wyłącznie na plecy lub ramiona. Osoby cierpiące na reumatoidalne zapalenie stawów, choroby serca, zaburzenia krążenia, uszkodzenia nerwów, paraliż, zaburzenia czucia, choroby skóry, cukrzycę oraz kobiety w ciąży mogą być bardziej podatne na poparzenia i przed użyciem plastra powinny skonsultować się z lekarzem. Osoby starsze lub mające wrażliwą skórę mogą nakleić plaster na ubranie.

Środki ostrożności:

Nie stosować u dzieci w wieku 12 lat lub młodszych. Nie stosować plastra w tym samym miejscu przez więcej niż 8 godzin w ciągu doby. Plastra nie powinny używać osoby, u których w przeszłości występowały reakcje alergiczne na leki, kosmetyki lub stosowane bezpośrednio na skórę plastry rozgrzewające. Nie należy stosować plastra wraz z kremami, maściami, balsamami lub środkami w sprayu stosowanymi na skórę, a także w pobliżu innych źródeł ciepła. Nie stosować na skórę zasinioną, podrażnioną, uszkodzoną, spuchniętą lub w przypadku stanu zapalnego. Nie naklejać na blizny, otwarte rany, odmrożenia ani skórę, która nie odczuwa ciepła lub zimna. Nie stosować podczas wysiłku fizycznego. Nie stosować u osób obłożnie chorych lub podatnych na powstawanie wrzodów skórnych. Nie dopuszczać do zmoczenia plastra. Nie naklejać plastra na ubrania lub bieliznę, która może zostać łatwo uszkodzona przez klej (np. delikatne tkaniny). Plastra nie należy przecinać, rozdzierać, zginać ani dziurawić. Jeśli plastry rozgrzewające są uszkodzone lub dojdzie do kontaktu substancji rozgrzewającej z ciałem, przemyć skórę wodą. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości (tj. wysypki, swędzenia, bólu, pieczenia, itp.) należy natychmiast skonsultować się z lekarzem. Unikać kontaktu substancji rozgrzewającej z oczami. Nie połykać. W przypadku połknięcia substancji rozgrzewającej przepłukać usta wodą i niezwłocznie skonsultować się z lekarzem. W przypadku kontaktu z oczami, nie trzeć oczu. Przemyć czystą wodą i niezwłocznie skonsultować się z lekarzem. Nie wkładać do kuchenki mikrofalowej ani ponownie nie rozgrzewać zużytego plastra. Ten artykuł jest produktem medycznym. Informacje o działaniu i możliwych niepożądanych skutkach ubocznych można uzyskać z dołączonej ulotki, od lekarza lub farmaceuty.

Informacje podstawowe
Kraj pochodzenia
Polska
Zawartość opakowania
1 sztuka
Działanie
Rozgrzewające
Opinie użytkowników (0)
Masz ten produkt?
Oceń APAP Thermal Plaster rozgrzewający - 1 sztuka i pomóż innym w wyborze
Wyczyść filtry, aby zobaczyć wszystkie opinie

@CUSTOMER_NAME@

@VERIFY_PURCHASE@
☆☆☆☆☆ ★★★★★
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_TITLE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_IMAGES@
@COMMENT_VIDEOS@
Czy ta opinia była pomocna? Tak @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ Nie @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Zgłoś jako obraźliwe Napisz komentarz

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

Tak @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ Nie @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Zgłoś jako obraźliwe Odpowiedź

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

Tak @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ Nie @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Zgłoś jako obraźliwe Odpowiedź
Loading...