Norsan Omega-3 Total o smaku naturalnym - 200 ml

Norsan
NOR503

Omega-3 Total (200 ml) od marki Norsan to suplement diety zawierający unikalne połączenie naturalnego oleju rybnego o wysokiej zawartości EPA oraz oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia z upraw ekologicznych (przeciwutleniacz). Dzienna porcja (8 ml, około 1 łyżka stołowa) dostarcza 2.000 mg kwasów tłuszczowych omega-3 (EPA i DHA).. Wykazano, że zalecana dawka 2 g omega-3 skutecznie reguluje niewystarczający poziom omega-3 w organizmie, co można wykryć mierząc wskaźnik omega-3.

Towar dostępny
115,99 zł
Brutto

Zamów teraz aby otrzymać w czwartek, 25.07

O produkcie

Omega-3 Total w płynie o smaku naturalnym


Olej rybny pochodzi z dzikich i zrównoważonych połowów. Olej NORSAN nie jest pozyskiwany jako produkt uboczny, ale pochodzi bezpośrednio z całej ryby. Małe ryby, takie jak sardynki, makrele i sardele, łowi się na wolności. Połowy odbywają się zgodnie ze ścisłymi wytycznymi zrównoważonego rybołówstwa i są certyfikowane znaną pieczęcią „Friends of the Sea”. Olej rybny jest oczyszczany z zanieczyszczeń i PCB oraz kontrolowany zgodnie z surowymi norweskimi przepisami.

Naturalny olej rybi składa się z kompleksu kwasów tłuszczowych złożonego z ponad 50 kwasów tłuszczowych. Ta naturalna struktura kwasów tłuszczowych ryb zostaje zachowana podczas ekstrakcji i oczyszczania oleju Omega-3 Total. Ze względu na zanieczyszczenie środowiska morskiego metalami ciężkimi i chemikaliami, jego mieszkańcy również przyswajają te zanieczyszczenia poprzez swoją dietę. Z tego powodu konieczne jest staranne oczyszczenie surowego oleju rybnego i usunięcie wszelkich potencjalnych zanieczyszczeń. Efekt spożycia naszego nieskoncentrowanego naturalnego oleju rybiego jest podobny do efektu spożywania ryb i to bez zanieczyszczeń.

Jakość surowców i wyjątkowe wyrafinowanie oleju rybnego nadają NORSAN Omega-3 Total przyjemny smak. Kilka kropli naturalnego olejku cytrynowego zapewnia dodatkową nutę cytryny (produkt dostępny również bez olejku cytrynowego). Olej jest szczególnie „świeży”, co przekłada się również na dobry smak. „Świeżość” mierzy się między innymi niską wartością całkowitego utleniania oleju (TOTOX). Wysoka jakość surowców oraz unikalny 3-etapowy proces przetwarzania i czyszczenia, który obejmuje również mikrodestylację, gwarantują wyjątkową jakość oleju rybnego NORSAN. Nasi Klienci docaniają także brak nieprzyjemnego refluksu.

Cechy i właściwości produktu:

  • Wspomaga pracę serca, mózgu i oczu
  • 2.000 mg omega-3 w dawce dziennej (1 łyżka stołowa)
  • Wysoka zawartość EPA
  • Z naturalnym olejem rybnym pochodzącym ze zrównoważonych połowów dziko żyjących ryb
  • Oczyszczone z zanieczyszczeń, PCB i metali ciężkich
  • Z organiczną oliwą z oliwek jako przeciwutleniaczem
  • 800 IE Witamina D3 (wegańska)
  • Przyjemny naturalny smak
  • 100% naturalny produkt – nieskoncentrowany

Skład:

Wielkość opakowania: 200 ml

Porcja jednorazowa: 8 ml (ok 1 łyżka)

Ilość porcji w opakowaniu: 25

Składniki 8 ml (ok 1 łyżka)
(dzienna porcja)
RWS
Olej rybny 5,8 g <>
Oliwa z oliwek 1,4 g <>
Witamina D 20 µg <>
Witamina E 3,2 mg <>
Skład kwasów tłuszczowych
tłuszcze nasycone
tłuszcze jednonienasycone
tłuszcze wielonienasycone
kwasy tłuszczowe omega-3
w tym:
EPA 
DPA 
DHA

1,6 g
2,5 g
2,3 g
2,0 g

1,120 mg
128 mg
536 mg
<>

RWS - Dzienna referencyjna wartość spożycia

<> Nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia

Składniki:

Naturalny olej rybny (80 %), oliwa z oliwek (19%), zmieszane i d-α-tokoferole, cholekalcyferol

Sposób użycia:

Zalecana dzienna porcja to 8 ml, czyli około 1 łyżka stołowa. Dla optymalnego wchłaniania w organizmie zaleca się przyjmowanie oleju w połączeniu z (lub bezpośrednio po) posiłku. Przy zalecanej dawce butelka wystarcza na 25 dni. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dobowej, chyba że lekarz zaleci inaczej.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Przechowywanie:

Nieotwarte produkty nie powinny być narażone na bezpośrednie działanie promieni słonecznych i powinny być przechowywane w chłodnym, suchym miejscu. Należy pamiętać, że kryształy mogą tworzyć się w temperaturze poniżej 4 stopni Celsjusza. Rozpuszczają się one ponownie po kilku minutach w temperaturze pokojowej. Zaleca się krótko wstrząsnąć butelką przed spożyciem. Produkt należy przechowywać poza zasięgiem małych dzieci. Otwartą butelkę należy zużyć w ciągu 45 dni i przechowywać w lodówce. Suplementy diety nie zastąpią zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia.

Ważne:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Producent:

San Omega GmbH Gubener Str. 47 10243 Berlin, Niemcy

Informacje podstawowe
Kraj pochodzenia
Niemcy
Postać
Płyn
Objętość
200 ml
Opinie użytkowników (0)
Masz ten produkt?
Oceń Norsan Omega-3 Total o smaku naturalnym - 200 ml i pomóż innym w wyborze
Wyczyść filtry, aby zobaczyć wszystkie opinie

@CUSTOMER_NAME@

@VERIFY_PURCHASE@
☆☆☆☆☆ ★★★★★
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_TITLE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_IMAGES@
@COMMENT_VIDEOS@
Czy ta opinia była pomocna? Tak @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ Nie @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Zgłoś jako obraźliwe Napisz komentarz

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

Tak @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ Nie @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Zgłoś jako obraźliwe Odpowiedź

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

Tak @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ Nie @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Zgłoś jako obraźliwe Odpowiedź
Loading...