Lista produktów według marki Doctor's Best

W Doctor’s Best, początkiem każdego produktu jest nauka. Wiedza medyczna to coś, co pozwala firmie na opracowywanie nowatorskich produktów najwyższej jakości.

Doctor’s Best została założona w roku 1990 roku i z powodzeniem funkcjonuje od początku swego istnienia. Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją suplementów. W ofercie marki można znaleźć ponad 200 produktów, wykonanych z dokładnie przebadanych i markowych składników. Doctor’s Best dba o najwyższe standardy jakości poprzez poddawanie swoich produktów najbardziej rygorystycznym testom na każdym kroku – od surowca do gotowego produktu.

Marka Doctor’s Best wytwarza swe suplementy jedynie w profesjonalnych zakładach produkcyjnych, mogących poszczycić się certyfikatem GMP. Firma dba o przejrzystość swej oferty, opierając się na zasadach przejrzystości, edukacji i komunikacji.

Doctor’s Best dostosowuje swe suplementy w ten sposób, by ich skład oraz dawki odpowiadały dziennemu zapotrzebowaniu przeciętnej osoby. Przeprowadza w tym celu własne badania kliniczne i naukowe.

Marka ta sprowadza zioła i inne składniki z całego świata – od Ameryki Północnej aż po Australię. Jakość produktów firmy Doctor’s Best jest monitorowana na bieżąco przez niezależne laboratoria testowe. Sprawdzają one czystość produktów, ich konsystencję oraz moc działania.

Doctor’s Best gwarantuje, że zawsze dostarcza informacji na temat producentów, których produktów używa do wytwarzania własnych suplementów. Marka zapewnia też, że zdrowotne działanie jej produktów jest zawsze potwierdzone odpowiednimi badaniami.

Pokazano 1-35 z 43 pozycji
Produkt dodany do ulubionych