Lista produktów według marki Mito Pharma

Dr Enzmann to twórca większości produktów marki Mito-Pharma. Firma istnieje na rodzimym rynku od 10 lat. Została założona w wyniku chęci przedstawienia klientom suplementów diety najwyższej jakości. Nazwa firmy pochodzi od mitochondrium, które jak się okazuje, jest istotnym elementem wszystkich produktów Mito-Pharmy.

Dr Franz Enzmann utworzył innowacyjną koncepcję Mito-Med. Zakłada ona, że suplementację należy stosować wyłącznie z użyciem substancji odżywczych najwyższej jakości oraz zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem.

W celu odróżnienia preparatów Dr Enzmanna od innych dostępnych na rynku suplementów, Mito-Pharma nazywa je mitoceutykami. Proces ich produkcji odbywa się przy użyciu najnowszych osiągnięć nauki i technologii. Mitoceutyki są kluczowymi substancjami w prosesie wytwarzania energii w mitochondriach komórkowych.

Dr Enzmann i Mito-Pharma są członkami Stowarzyszenia Medycyny Mitochondrialnej (IMMA). Z tego też powodu, mają dostęp do najlepszej wiedzy o budowie, odżywianiu i ochronie mitochondriów w naszych komórkach. Za szczególny wkład dla tej organizacji, Mit-Pharma otrzymała nagrodę Evy.

Wszystkie suplementy w ofercie marki są produkowane w Niemczech i Szwajcarii z zachowaniem najbardziej starannych procedur i norm. Preparaty Dr Enzmann charakteryzują się najwyższym stopniem czystości i skuteczności substancji aktywnych. Badania przeprowadzone na ich temat pozwoliły firmie określić najbardziej optymalne dawki substancji znajdujących się w jej preparatach.

Każdy specyfik Mito-Pharmy ma w składzie niezbędne dla ochrony mitochondriów substancje – GPX, KAT, SOD, koenzym Q10, karnitynę, kwasy omega-3m a także niezbędne minerały i witaminy.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji
Produkt dodany do ulubionych