Molkur Bauchtropfen koncentrat serwatki - 250 ml

Mito Pharma
DRENZ14

MOLKUR® jest koncentratem serwatki, wyprodukowanym na podstawie oryginalnej i opatentowanej receptury dr Sandersa, którego naturalne działanie i skuteczność oparta jest na ponad 90-letnim doświadczeniu stosowania. Centralnym miejscem działania MOLKUR® jest śluzówka układu trawiennego, jamy ustnej, przełyku, żołądka i jelit.

Towar dostępny
119,05 zł

Zamów teraz aby otrzymać we wtorek, 28.05

O produkcie

Siarka organiczna


100% naturalny i kompleksowy skład

Molkur® Bauchtropfen to preparat w 100% naturalny i przyjazny organizmowi, który został wyprodukowany na bazie koncentratu serwatki z najwyższej jakości mleka. Działanie produktu opiera się na biologicznych właściwościach składników koncentratu serwatki, wśród których znaleźć można: racemiczny kwas mlekowy oraz witaminy z grupy B.

Tradycja i natura dla wsparcia pracy układu trawiennego i odpornościowego

Preparat produkowany jest na podstawie oryginalnej, tradycyjnej i opatentowanej receptury, którą opracowano w 1923 roku. Koncentrat serwatki zawiera wiele ważnych dla organizmu człowieka składników mleka (przede wszystkim racemiczny kwas mlekowy), a stężona konsystencja (koncentrat) tych komponentów pozytywnie wspiera funkcjonowanie organizmu.

Gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa Molkur® Bauchtropfen

Preparaty stanowiące ofertę firmy Mito-Pharma® produkowane są w Niemczech i Szwajcarii z zachowaniem najwyższych standardów farmaceutycznych GMP (zasada dobrej praktyki produkcyjnej). Formuła preparatu Molkur® powstała w oparciu o ponad 90 lat badań i praktyk, na podstawie oryginalnej i opatentowanej receptury dr Sandersa, co gwarantuje zachowanie najwyższej czystości i jakości, a także niezmienności jego składu.

Molkur® Bauchtropfen to preparat zawierający racemiczny kwas mlekowy oraz witaminy z grupy B.

Produkt jest przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia w celu suplementacji diety w koncentrat serwatki mleka krowiego, zawierającej kwas mlekowy.

Molkur® Bauchtropfen nie powinien być przyjmowany równocześnie z mlekiem, gdyż może to doprowadzić do niestrawności. W przypadku dyskomfortu po przyjęciu Molkur® Bauchtropfen należy wypić szklankę ciepłej wody.

Molkur® Bauchtropfen nie powinien być stosowany, gdy występuje nietolerancja na białko mleka (laktozę) oraz przy galaktozemii (rzadka choroba genetyczna, polegająca na nietolerancji galaktozy).

Molkur® Bauchtropfen jest preparatem w 100% naturalnym, koncentratem wyprodukowanym na podstawie tradycyjnej receptury opracowanej w 1923 roku przez założyciela firmy Galactopharm Dr. Sandresa GmbH & Co.KG.

Sposób użycia:

Zażywać 3 razy dziennie (rano po przebudzeniu, w południe po posiłku i wieczorem przed spoczynkiem) po 30 kropel (1,53 ml/2,25 g), możliwie bez rozcieńczenia, ewentualnie rozcieńczyć w 1/2 szklanki wody lub soku. Butelka z kroplomierzem powinna być lekko pochylona, W przypadku, gdy proces kropelkowania nie następuje od razu należy lekko popukać w dno butelki.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu.

Warunki przechowywania:

Przechowywać zamknięte, w suchym, chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Zmętnienie i osad na dnie są naturalnymi zjawiskami, spowodowanymi wysokim stężeniem i przechowywaniem produktu.

Skład:

Koncentrat serwatki mleka krowiego (skoncentrowany kwas mlekowy).

Informacje podstawowe
Kraj pochodzenia
Niemcy
Postać
Krople
Nie zawiera
Soi, Konserwantów, Aromatów, Drożdży
Objętość
250 ml
Opinie użytkowników (1)
5,0 / 5
☆☆☆☆☆ ★★★★★
1 Opinie
☆☆☆☆☆ ★★★★★ 5 1
☆☆☆☆☆ ★★★★ 4 0
☆☆☆☆☆ ★★★ 3 0
☆☆☆☆☆ ★★ 2 0
☆☆☆☆☆ 1 0
Masz ten produkt?
Oceń Molkur Bauchtropfen koncentrat serwatki - 250 ml i pomóż innym w wyborze
  • Filtruj
  • Sortowanie
Wyczyść filtry, aby zobaczyć wszystkie opinie

@CUSTOMER_NAME@

@VERIFY_PURCHASE@
☆☆☆☆☆ ★★★★★
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_TITLE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_IMAGES@
@COMMENT_VIDEOS@
Czy ta opinia była pomocna? Tak @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ Nie @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Zgłoś jako obraźliwe Napisz komentarz

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

Tak @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ Nie @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Zgłoś jako obraźliwe Odpowiedź

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

Tak @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ Nie @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Zgłoś jako obraźliwe Odpowiedź
Loading...