Lista produktów marki MycoMedica

Grzyby lecznicze nie są jeszcze zbyt popularną metodą stosowaną w Europie. Ich zastosowanie łączy się głównie z tradycyjną medycyną chińską, jednak mimo tego coraz więcej osób jest świadomych ich dobroczynnego działania. Rodzajów grzybów leczniczych jest naprawdę sporo, dlatego trzeba dobrze się orientować w tym temacie, żeby dokonać dobrego zakupu odpowiedniego preparatu. Najwyższej jakości grzyby mogą bardzo pomóc w leczeniu takich chorób, jak nowotwory, alergie, przewlekłe stany zapalne, nadciśnienie, czy cukrzyce. Wspomagają także codzienne zmagania w przypadku schorzeń autoimmunologicznych. Dodatkowo grzyby lecznice mogą występować w składzie kosmetyków do pielęgnacji, jednak jest to jeszcze stosunkowo rzadko spotykane.

MycoMedica 

To rodzinna firma stworzona w 2010 roku przez Milana Schirlo, który od przeszło 20 lat zajmuje się grzybami leczniczymi oraz starożytną medycyną Państwa Środka. Założeniem marki jest to, że produkty naprawdę mają pacjentom pomagać i przynosić pożądane rezultaty, a nie tylko działać krótkotrwale lub w ogóle. Już naprawdę wiele osób na całym świecie zaufało MycoMedice, ponieważ ich preparaty z grzybów leczniczych są przede wszystkim skuteczne, a dodatkowo podstępne w atrakcyjnych cenach. Producentom zależy także, żeby grzyby przetwarzane później na różnego rodzaju preparaty były pozbawione wszelkich niebezpiecznych dla człowieka substancji, np. metali ciężkich lub pestycydów. 

Grzyby lecznicze używane przez markę MycoMedica pochodzą z chińskich prowincji Anhui, Jiangxi oraz Fujian. To bardzo istotna kwestia, ponieważ te obszary są nadal w bardzo małym stopniu naruszone działaniem człowieka. Dlatego grzyby tam rosnące są zdrowe i niczym nieskażone. Niestety grzyby są bardzo podatne na wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia powietrza, gleby i wody, więc miejsca, gdzie się rozwijają, muszą być czyste i dziewicze.

Co ważne, wszelkie wyprodukowane przez firmę MycoMedica substancje poddawane są testom w niezależnym niemieckim laboratorium Agrolab. 

Pokazano 1-10 z 10 pozycji
Produkt dodany do ulubionych