Kategorie
Cena
Postać
Nie zawiera
Cechy specjalne
Filtruj
Promocja Jarrow Formulas
Tickless
Universal
Nutrend

Lista produktów marki Progress Labs

(liczba produktów: 44)

Pokazano 1-36 z 44 pozycji
Pokazano 1-36 z 44 pozycji

Progress Labs to polska firma produkująca witaminy i suplementy diety. Marka słynie także z preparatów wspomagających odchudzanie – produkty marki powstają dzięki jej doświadczeniu, wiedzy współpracujących ekspertów oraz najnowszych osiągnięć nauki.

Progress Labs inspiruje się naturą i tym, co w niej najlepsze – ziołami i roślinami. Marka podkreśla, że najlepsze spalacze tłuszczu odnajdziemy w naturze. Suplementy Progress Labs zawierają naturalną piperynę, kapsaicynę, lub ekstrakt z afrykańskiego mango. Efekty odchudzania z suplementami tej marki będą nie tylko szybkie, ale też bezpieczne.

Naturalne pochodzenie składników to tylko jeden z przepisów na wyprodukowanie udanego suplementu. Drugim elementem jest solidne zaplecze naukowe i technologiczne. Firma Progress Labs posiada własne laboratorium dokonujące rzetelnych analiz i nieustających poszukiwań nowych formuł i receptur. Sztab doświadczonych ekspertów marki dba o jakość produktu na każdym etapie jego produkcji.

Wszystkie produkty Progress Labs spełniają rygorystyczne wymogi i standardy europejskie. Wśród nich można wymienić GMP, GHP i HACCP. Potwierdzają one dobre praktyki wytwarzania, dobrą higieną oraz rzetelne określenie ryzyka produktu wprowadzanego do obrotu.

Certyfikat HACCP daje konsumentowi gwarancję, że rośliny użyte do produkcji suplementów, nie były nawożone chemicznymi substancjami.

Marce Progress Lab zaufało już tysiące konsumentów, którzy docenili innowacyjne receptury, maksymalne dawki składników aktywnych oraz świetny stosunek jakości do ceny.

Loading...