Lista produktów według marki Vigonez

Vigonez jest marką, która specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju preparatów przeciwko owadom oraz gryzoniom. To także marka stojąca za preparatami, które pomagają w profesjonalny sposób utrzymywać czystość pomieszczeń. Producent ten jest obecny na rynku już od 2003 roku i przez cały czas swojej działalności na bieżąco poszerzał ofertę dostępnych preparatów, jednocześnie cały czas podkreślając ich innowacyjność. Produkty tej marki pochodzą bowiem z włoskich fabryk firm, które działają w branży DDD i specjalizują się w usługach pomagających zachować czystość. Na dzień dzisiejszy marka ta przede wszystkim kładzie nacisk na skuteczność proponowanych produktów bezsprzecznie stawiając ją na pierwszym miejscu. Decydując się na produkty marki Vigonez można więc poradzić sobie z nieproszonymi gośćmi w każdych okolicznościach. 

Odpowiedni preparat na każdy problem

Marka Vigonez posiada w swojej ofercie trzy główne linie produktowe: seria Mars zawiera środki na gryzonie, Neptune środki owadobójcze i ostatnia seria- Venus to środki czyszczące różnego przeznaczenia. Wszelkie oferowane produkty są dostosowywane do wymagań europejskich i spełniają wszelkie obowiązujące normy. Jednocześnie, są to środki wysokiej jakości profesjonalnego zastosowania, na których naprawdę można polegać. To, co cechuje produkty tej marki to także ogromna wygoda ich stosowania, która wynika z różnorodności oferty- najczęściej proponowane preparaty dostępne są w formie past, proszków, aerozoli, granulatów oraz koncentratów. Niektóre są dedykowane do stosowania wewnątrz, a inne na zewnątrz budynków. Silnie działające środki zapewniają ochronę przed gryzoniami na długi czas, ale też pozwolą pozbyć się pająków, korników, moli oraz wielu innych intruzów, którzy mogą pojawić się w naszym domu czy też mieszkaniu. Dzięki temu można powiedzieć, że preparaty są skuteczne, a nawet, że są niezawodne. 

Profesjonalna chemia czyszcząca

Obok preparatów dedykowanych do walki z gryzoniami, marka ta posiada w ofercie także profesjonalne środki czyszczące, które doskonale radzą sobie nawet z dużymi zabrudzeniami. Aktywne preparaty doskonale sprawdzają się w walce z nawet z długo wcieranymi plamami, ze rdzą, a nawet z kamieniem. Jednocześnie, środki te są delikatne dla czyszczonych powierzchni, dzięki czemu nie trzeba martwić się o zarysowania. Za pewne z tego względu cieszą się też tak dobrą opinią firm, które każdego dnia zajmują się profesjonalnym utrzymaniem czystości na terenie obiektów różnego przeznaczenia. 

Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Produkt dodany do ulubionych