Lista produktów według marki Alpi Hummus

Alpi Hummus to rodzinna, polska firma działająca lokalnie w okolicach Warszawy. Jej hasłem przewodnim jest produkcja jedzenia w stu procentach zdrowego, pozbawionego sztucznych dodatków i chemii, którą dodaje się współcześnie do większości produktów spożywczych. Apli dba również, aby ich artykuły charakteryzowała nie tylko wysoka jakość, ale także doskonały, wyjątkowy smak. Właściciele marki to podróżnicy, którzy inspirację do stworzenia swoich unikalnych hummusów zaczerpnęli u źródła, czyli wprost z Izraela. 

Clean label, czyli produkty, których składy zaskakują

Filozofia marki Alpi opiera się na produkowaniu hummusów i kremów o zaskakująco krótkim, "czystym" składzie. Nie znajdziemy w nim żadnych zbędnych dodatków, a jedynie naturalne składniki, niezbędne do przygotowania pysznych past kanapkowych na słodko i na słono. Producent podkreśla, że niemożliwe jest wykonanie doskonałej jakości produktu ze słabej jakości surowca, dlatego do produkcji hummusów i kremów orzechowych Apli wykorzystywane są wyłącznie najlepsze, skrupulatnie wyselekcjonowane składniki. Marka gwarantuje także świeżość, gdyż poszczególne partie jej produktów wytwarzane są bezpośrednio na zamówienie. 

Pyszny i zdrowy wybór w wielu ciekawych smakach

Asortyment marki Alpi to masła orzechowe i hummusy w wielu oryginalnych, zdrowych i pysznych smakach. Znajdziemy wśród nich hummus z polskim czosnkiem, hummus pomidorowy, hummus śliwkowy, hummus chili czy też niepowtarzalny hummus konopny oraz hummus ostry daktyl. Każdy z nich poza wyjątkowymi dodatkami zawiera najlepszej jakości podstawowe składniki, takie jak oliwa extra virgin, sok z sycylijskich cytryn oraz miazgę sezamową tahini. Z kolei kremy orzechowe Alpi Basia Basia to przede wszystkim stuprocentowe produkty z orzechów laskowych, orzechów nerkowca czy migdałów, a także przepyszne połączenia typu orzech-ciasteczka, orzech-banan czy też orzech-biała czekolada.

Produkty Alpi to najwyższa jakość i 100% naturalność dla zachowania zdrowia i doskonałego samopoczucia organizmu. Ich hummusy to doskonałe dodatki do kanapek, a orzechowe kremy są idealne zarówno do deserów, jak i do podjadania w ramach szybkiej przekąski. Dzięki temu, że nie zawierają żadnych sztucznych dodatków będą idealne nie tylko dla dzieci, ale także dla osób odchudzających się i poszukujących zdrowej alternatywy dla tradycyjnych słodyczy. Kremy marki Alpi mają również inną bardzo cenną zaletę - są zamykane w niezwykle estetycznych i bardzo praktycznych słoiczkach, które można wykorzystywać ponownie do przechowywania lub wekowania domowych przetworów. 

Pokazano 1-13 z 13 pozycji
Produkt dodany do ulubionych