Lista produktów według marki Eco Snack

Eco-Snack to producent, który zajmuje się tworzeniem i dystrybucją zdrowych, owocowych słodyczy znanych pod nazwą Bob Snail, czyli Ślimak Bob. Hasłem przewodnim firmy jest opieka nad ludźmi, czyli podarowanie im tego, co będzie jednocześnie pożyteczne dla zdrowia i pyszne w smaku. Cukierki od Eco-Snack są 100% wytworem natury, gdyż do ich przygotowania nie wykorzystano niczego więcej niż świeże owoce. 

Jak powstają przekąski Eco-Snack?

Eco-Snack do produkcji słodyczy Bob Snail wykorzystuje wyłącznie wybrane owoce, które przechodzą następnie przez dwa poziomy przetwarzania. Na każdym z nich unika się wysokich temperatur, aby jabłka czy maliny zachowały pełnię swoich wartości odżywczych - naturalnych witamin i minerałów. Firma zbiera najlepsze sezonowe owoce i warzywa, delikatnie przeciera je i piecze powoli w niskiej temperaturze, dzięki czemu gotowy, spakowany produkt zawiera niezbędne dla zdrowia składniki, które znacznie trudniej jest wprowadzić do swojej diety w innej formie. W słodyczach Eco-Snack nie znajdziemy ani grama dodanego cukru, środków konserwujących ani barwników, dlatego można zajadać się nimi bez konsekwencji. 

Idealne słodycze dla dzieci i dorosłych

To nie prawda, że zdrowe słodycze nie istnieją! Odpowiednie składniki i właściwie dobrany sposób ich obróbki to przepis na przekąskę o pysznym smaku i doskonałych walorach zdrowotnych. Właśnie dlatego cukierki ślimaczki do Eco-Snack to coś, co możesz bez obaw jeść samemu, a nawet podawać swoim dzieciom. To znacznie lepsza alternatywa dla czekolad i landrynek. W słodyczach Ślimaka Boba znajdziecie wyłącznie pieczone owoce i warzywa pełne witamin, minerałów i naturalnego smaku, który pokochasz! Ich kształt dodatkowo zachęci maluchy do odkrywania kolejnych pysznie owocowych wariantów, takich jak jabłko-malina, mango czy jabłko-truskawka.

Kiedy trudno o świeże sezonowe owoce w ich naturalnej formie, zadbaj aby w diecie Twojej rodziny znalazło się miejsce na przekąski Eco-Snack. Ich cukierki owocowe to Twój sposób na przemycenie do jadłospisu swojego i swoich dzieci niezwykle cennych składników, których potrzebuje organizm, by prawidłowo funkcjonować. Naturalne owoce bez dodatku cukru to świetne źródło błonnika pokarmowego, witamin, minerałów i wielu innych substancji, które wpływają korzystnie na nasze zdrowie i samopoczucie. Zamiast pozwalać zatem, aby Twoje dziecko sięgało po niezdrowe cukierki, naucz je dobrych nawyków i na własnym przykładzie pokaż, które przekąski są nie tylko smaczne, ale i wartościowe. 

Pokazano 1-32 z 32 pozycji
Produkt dodany do ulubionych